İpsala Belediyesi’nde Bayramlaşma Töreni

admin

İpsala Belediye Başkanı Mehmet Kerman, Belediye Meclis Üyeleri Ekrem Eğe, Kerim Bayraktar, Nuri Kavakkorulu, Suat Batı, Yusuf İder  ve Gürel Kale, İl Genel Meclisi Üyesi Özcan Tosun  Belediyede görev yapan personelle bayramlaşma töreni düzenlendi.

İpsala Belediyesi’nde Bayramlaşma Töreni (1)

Belediye Düğün Salonu’nda gerçekleşen törende bir konuşma yapan Belediye Başkanı Mehmet Kerman, Ramazan Ayı içerisinde ilçede ilk defa düzenlenen iftar programlarında birim amirleri ve çalışan personele teşekkür etti.

Kerman, konuşmasında daha sonra şunları kaydetti “Ailenizle Allah sizlere sağlık, sıhhat versin. Mutlu günler diliyorum. Bayramınız mübarek olsun. Cenab-ı Allah tekrarını nasip kısmet etsin” dedi.

Belediye Başkanı Mehmet Kerman, işçilerin 2013 yılından 13 günlük ikramiyelerinin hesaplarına geçildiğini kaydetti.

İpsala Belediyesi’nde Bayramlaşma Töreni

Kerman, Bayram süresi içerisinde su ve temizlikle ilgili herhangi bir sıkıntıya maruz kalınmaması için personelin telefonlarını kapatmaması konusunda özverili olmalarını istedi.

Konuşmanın ardından, Belediye Başkanı Mehmet Kerman ve Meclis Üyeleri, İl Genel Meclisi Özcan Tosun belediye personeli ile bayramlaştı. 

 233 total views,  5 views today

Next Post

Keşan Belediyesinde Bayram Kutlaması

28 Temmuz 2014 Pazartesi günü Ramazan Bayramı’nın 1.Gününde resmi bayramlaşma gerçekleştirildi. Köşk Düğün Salonu’nda saat 10.30’da başlayan bayramlaşmaya Keşan Kaymakamı Bekir Dınkırcı, Tugay Komutan Vekili Albay Kadir Uslu, Edirne Milletvekili Kemal Değirmendereli,   Keşan Belediye Başkanı Mehmet Özcan, Edirne Eski Milletvekili Necdet Budak, Keşan Belediye Başkan Yardımcıları Harun Komanlı, Salim Şevik, […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp