İPSALA GÜMRÜK KAPISINA YAPILACAK, TIR PARKI İÇİN İNCELEME YAPILDI.

admin

Edirne Valisi Ekrem CANALP, İpsala Gümrük Kapısı bölgesinde yapım çalışmaları devam eden tır parkı alanında incelemelerde bulundu.
Devam eden çalışmalar hakkında bilgi alan Vali CANALP’e Mv. Fatma AKSAL, İpsala Kaymakamı Ekrem GÜNGÖR ve ETSO Bşk Recep ZIPKINKURT eşlik etti. ETSO Başkanı Recep Zıpkınkurt ta yaptığı açıklamada; “İpsala Gümrük Kapımızda yaşanan sorun ve beklentileri çözüme kavuşturmak için Edirne Valisi Sayın Ekrem Canalp, TBMM KEFEK Başkanı ve Edirne Milletvekili Dr. Fatma Aksal, Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt, Keşan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Şapçı, Çanakkale Ticaret Borsası Başkanı Sefer Kaya Üzen ve Karayolu 1. Bölge Müdürü Turgay Çolak ile birlikte İpsala Gümrük Kapısını ziyaret ettik. Ziyarette İpsala Gümrük Kapısı’nda yapılması planlanan Tır Parkı Alanında incelemelerde bulundu.” ifadelerine yer verdi.

 495 total views,  8 views today

Next Post

Başkan İba, “Cumhurbaşkanımızın talimatıyla başlayan Uzunköprü restorasyon çalışmaları hayırlı olsun.”

Ergene Nehri üzerinde bulunan, Edirne’nin Uzunköprü ilçesine adını veren, tarihi Uzunköprü restorasyon çalışmaları için trafiğe kapatıldı. AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, söz verdikleri gibi başlayan tarihi Uzunköprü restorasyon çalışmalarını yerinde inceledi. Trakya ve Edirne’nin daha iyi noktalara gelmesi ve hak ettiği hizmeti alması adına proje ve çalışmalarını sürdüreceklerini […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp