İpsala’da saat kulesi ŞENTOP’un katılımıyla açıldı

admin

İpsala'da saat kulesi ŞENTOP'un katılımıyla açıldı (4)

 

 

 

 

 

 

 

İpsala Belediyesi tarafından yaptırılan saat kulesi TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Mustafa Şentop’un katılımı ile açıldı.

İpsala’ya Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin ile beraber gelen Şentop, İpsala Kaymakamı Eyyup Özdemir, İpsala Belediye Başkanı Mehmet Kerman, AK Parti İl Başkanı İlyas Akmeşe, AK Parti İpsala İlçe Başkanı Turan Girgin, Trakya Üniversitesi Rektörü Yener Yörük ile çok sayıda davetli karşıladı.

İpsala'da saat kulesi ŞENTOP'un katılımıyla açıldı (6)

 

 

 

 

 

 

 

 

Törenin ilk konuşmasını yapan İpsala Belediye Başkanı Mehmet Kerman, şehirlerin kendilerine has sembolleri olduğunu, seçim vadeleri arasında saat kulesinin de bulunduğunu belirterek,”İlçe merkezine böyle bir eseri kazandırmanın mutluluğu içindeyiz” dedi.

İpsala'da saat kulesi ŞENTOP'un katılımıyla açıldı (2)

 

 

 

 

 

 

 

 

TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Mustafa Şentop, konuşmasında İpsala’nın Trakya Kalkınma Ajansı’ndan iki projesinin geçtiğini, bu proje ile tarihi hamamın müze olacağını, bayram sonrası yolların asfaltlanacağı müjdelerini verdi.

İpsala'da saat kulesi ŞENTOP'un katılımıyla açıldı (3)

 

 

 

 

 

 

 

 

İpsala Kaymakamı Eyyup Özdemir, saat kulesinin hayırlı olmasını diledi. Ardından topluca, kurdelası TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Mustafa Şentop ve diğer davetliler tarafından kesilerek hizmete açıldı.

Akşam namazını Alaca Mustafa paşa Camii’nde kılan Şentop, daha sonra parka geçerek bir süre sohbet etti.

İpsala'da saat kulesi ŞENTOP'un katılımıyla açıldı (5)

 

 

 

 

 

 

 

İpsala'da saat kulesi ŞENTOP'un katılımıyla açıldı (1)

 153 total views,  8 views today

Next Post

Keşan’da bayramlaşma gerçekleştirildi

              Ramazan Bayramı nedeniyle bayramın 1.Günü olan 5 Temmuz 2016 Salı günü Keşan’da bayramlaşma töreni düzenlendi. Saat 10.00’da Köşk Düğün Salonu’nda başlayan bayramlaşma törenine Edirne Milletvekilleri Okan Gaytancıoğlu,Erdin Bircan,Keşan Kaymakamı Nuri Özder, Keşan 4.Mekanize Piyade Tugay Komutan Vekili  Personel Albay Cihangir Özer, Keşan Belediye […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp