İrfan Tasmalı Güven Tazeledi

admin

18 Şubat 2018 Pazar günü gerçekleşen Edirne Muhtarlar Derneğinin 2018 yılı Olağan Genel Kurul Toplantısına Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, CHP Edirne İl Başkanı Fevzi Pekcanlı, Edirne İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Geçmiş, Edirne Belediye Başkan Yardımcısı Selçuk Çakır ve muhtarlar katıldı.

Genel Kurulda divan Başkanlığına Mehmet Geçmiş seçildi. 32 yıl Çavuşbey Mahalle Muhtarlığı görevini yürüten rahmetli Ekrem Kapuska adına kızı Gülay Kapuska’ya hizmetleri için Muhtarlar Derneği adına verilen teşekkür plaketini Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan ile birlikte Dernek Başkanı İrfan Tasmalı Takdim etti.

Kongrede tek aday olan İrfan Tasmalı Edirne Muhtarlar Derneği’nin başkanlığına oy birliği ile yeniden seçildi.

Hem çalışmaları hem de güler yüzlü iletişimi ile Mahalle sakinleri tarafından sevilen  Şükrüpaşa Mahalle Muhtarı Tasmalı, aynı çalışmayı Edirne Muhtarlar Derneği Başkanlığına seçildiği günden itibaren de gösterdi. Edirne’de ki muhtarların sorunlarını iletmede önemli görev üstlenen Tasmalı’nın, Edirne’de ki kurumlar ve STK Temsilcileri ile olan iletişimi de kamuoyunun takdirini toplamaya devam etti.

Gazetemize açıklama yapan Tasmalı;  Bugüne kadar bize destek veren, sorunların çözülmesinde önemli adımlar atan Sayın Belediye Başkanımız Recep Gürkan’a hizmetlerinden dolayı ve genel kurulumuza katılımından dolayı teşekkür ederim. Herkesin bildiği gibi Bizlerin görevi önemli ve kutsal bir görevdir. Muhtar bulunduğu mahallenin sesi, kulağı ve her şeyidir. Bu görevi her zaman olduğu gibi en iyi şekilde yapmaya büyük gayret göstermektedirler. Bundan sonra da böyle olacaktır. Muhtarlar Derneği olarak, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da  Muhtarlarımızın sesi olmaya devam edeceğiz. Kongremize katılan misafirlerimize teşekkür ediyorum” dedi.

 109 total views,  2 views today

Next Post

Edirne’de bir ilk yaşandı. Kukerlandia Festivali kutlandı

Trak medeniyetinin 8 bin yıllık geleneği olan Kuker festivali Edirne’de gerçekleşti. Bulgaristan Yambol’da düzenlenen geleneksel Kukerlandia Festivali, ‘Yambol ve Edirne – Tunca’nın iki şehri’ isimli proje kapsamında 17 Şubat Cumartesi günü Saraçlar Caddesi’nde gerçekleşti. Interreg IPA Sınır Ötesi İşbirliği Bulgaristan – Türkiye Programı kapsamında Edirne Belediyesi ve Yambol Belediyelerinin ortak […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp