İş Bankası Müdürü Filiz Gazetemizi Ziyaret Etti

admin

İŞ Bankası A.Ş Binevler Edirne Şube Müdürü Yılmaz Filiz gazetemizi ziyaret etti.

İŞ Bankası A.Ş Binevler Edirne Şube Müdürü Yılmaz Filiz (2)

Gazetemiz Sahiplerinden Necmi Engin İş Bankası Şube Müdürü Filiz’e Edirne Ajans Medya gurubunun çalışmaları ve bundan sonraki hedefleri hakkında verdi. Edirne Ajans Medya Gurubunun Gazete ve Radyosu ile iki kanaldan yöresel yayın yapan tek kuruluş olduğunu, yayın politikasını tarafsızca sürdürdüğünü belirten Engin, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da ayni ilkeler doğrultusunda yayın hayatına devam etmede kararlı olduklarını söyledi.

İŞ Bankası A.Ş Binevler Edirne Şube Müdürü Yılmaz Filiz (3)

İş Bankasının Türkiye’de ayrı bir yeri olduğunu, İş Bankasının Atatürk tarafından kurulduğunu belirten Yılmaz Filiz, mahalli basının halkın haber almasında çok önemli görevi üstlendiğini, Edirne Ajansın da bu görevi layığı ile yerine getiren bir yayın organı olduğunu belirtti.

İŞ Bankası A.Ş Binevler Edirne Şube Müdürü Yılmaz Filiz

 

 

 315 total views,  2 views today

Next Post

Serhat Koleji Edirne'nin Fatih'i Oldu

17 yıldır Edirne’de eğitime yön veren Serhat Koleji “Türkiye için Dünya ile yarışıyor” mottosuyla eğitimin nabzını tutan Fatih Koleji ailesine katıldı. Fatih Koleji ile Serhat Koleji arasındaki birliktelik anlaşması 27 Şubat Perşembe günü Edirne Serhat Koleji Kampusu’nda imzalandı. İstanbul, Adapazarı, İzmit, Karabük, Bolu, Tekirdağ, Çorlu Kırklareli, Lüleburgaz, Bartın ve Zonguldak’ta […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp