İşadamı Kemal Şahin’den girişimcilik semineri

admin

T.Ü Balkan Kongre Merkezinde T.Ü kariyer Merkezi ve Sağlık Kültür Spor Daire Başkanlığı bünyesinde Şahinler Holding Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Şahin, tarafından sunulan Girişimcilik semineri gerçekleştirildi.

kemal şahin şahinler holding modavizyon edirne (1)

 

kemal şahin şahinler holding modavizyon edirne (2)

Seminere T.Ü Rektörü Prof. Dr. Yener Yörük, Şahinler Holding yönetim Kurulu Başkanı Kemal Şahin, Modavizyon Genel müdürü Turgut Bakır, EDSİAD Başkanı İsmet Açıkgöz, Öğretim üyeleri ile öğrenciler katıldı.

kemal şahin şahinler holding modavizyon edirne (7)

Toplantıda ilk olarak Şahinler Holding tanıtım filmi izlendi, daha sonra söz alan Kemal Şahin, 30 yıllık başarı hikayesini  esperili bir şekilde öğrencilere aktardı. Şahin daha sonra konuşmasını şöyle sürdürdü; “ Temel ilkelerinin müşteri ve Pazar odaklı yapılanma, işyerlerinde çalışanların eğitim ve motivasyonu en gelişmiş teknolojileri kullanmaktır” dedi. Şirketi öne çıkaran sistemin insana yapılan yatırım olduğunu kaydeden Şahin ; “ Teknoloji insanlarımız için çok önemli araçtır. İnsanlar arasında karşılıklı iletişimin geliştirilmesinde iyi imkanlar sunar. Biz her yıl 50 milyon dünyalıyı giydiriyoruz. Şahinler Holding olarak dünyada önemli markalarla işbirliği içindeyiz. Müşterilerimiz için kaliteli ürünler üretiyoruz. Trakya’da 4000 kişiye iş imkanı sağlıyoruz. Türkiye genelinde tüm çalışan işçi sayımız 10 bini bulmaktadır. Avrupa ve Ortadoğuda da yatırımlarımız vardır. Avrupanın önemli giyim firmaları ile ortak çalışıyoruz. Çorlu’daki Avrupa Serbest bölgemizde başarılı hizmetlerimiz var. Bununu dışında kalitili hizmet verdiğimiz turizme yönelik yatırımlarımız da bulunmaktadır” dedi Şahin, Öğrencilerin de bu örneklerden yararlanarak iş yaşamında başarılı olacaklarını belirtti.kemal şahin şahinler holding modavizyon edirne (3)
kemal şahin şahinler holding modavizyon edirne (9) kemal şahin şahinler holding modavizyon edirne (10) kemal şahin şahinler holding modavizyon edirne (11) kemal şahin şahinler holding modavizyon edirne (20) kemal şahin şahinler holding modavizyon edirne (21) kemal şahin şahinler holding modavizyon edirne (24)

 

 

 

 669 total views,  2 views today

Next Post

KÖYLÜ MİLLETİN EFENDİSİ Mİ?

Atamızın en önemli veciz sözlerinden biri “Köylü Milletin efendisidir” sözleridir. Bu söz köylülerimiz tarafından benimsenmiş övünç konusu olmuştur. Atamızın bu sözüne ilham olan konu şöyle; Atamızın bir dönem Bulgaristan’da ateşe olarak bulunduğu zamanda Sofya’da bu ülkede elit insanlarının yararlandığı sıradan halkın giremediği bir kahvehaneye köylünün biri gelip oturuyor. Yetkililer oraya […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp