İşadamları yatırım fırsatlarını değerlendirmek için Edirne’de

admin

Altınbaş Holding A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Vakkas Altınbaş ve Nurteks Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Nalbant yatırım imkanlarını değerlendirmek için Edirne’ye geldi.  Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt’u ziyaret eden işadamları Edirne ve yatırım olanakları hakkında bilgi aldılar. Mücevherat sektöründe Altınbaş ve Assos markalarıyla faaliyet gösteren Altınbaş Holding, Edirne’de altın rafinerisi kurmak istediklerini söylerken, FIFA onaylı sahaların halılarını ve dijital baskılı otel, saray ve cami halısı üretimi yapan Nurteks Tekstil de yatırım amaçlı yer baktıklarını ifade etti.

etso

Edirne’deki kamu yatırımı hacmini yerinde inceleyerek Edirne Valisi Hasan Duruer ile istişare yapan işadamlarının önümüzdeki aylarda önemli bir yatırıma imza atmaları bekleniyor. Ziyaret sonrası ziyaretlerinin anısı olarak Başkan Zıpkınkurt’a bir tablo ve baskılı halı sundular. Bu ziyaretlerin Edirne’nin tanıtımına büyük katkı sağlayacağını belirten Zıpkınkurt, Edirne’nin istikbalinin parlak olduğunu ifade etti. İşadamları ile görüşmelerinin devam ettiğini söyleyen Zıpkınkurt: “Önümüzdeki zaman dilimi içerisinde Edirne’ye yatırımlar gelecek “diye konuştu.

etso (1)

 

 

 67 total views,  2 views today

Next Post

Lalapaşa’da CHP Seçim Bürosu Açtı

Lalapaşa’daki seçim bürosunun açılışına katılan Edirne Belediye Başkan adayı Recep Gürkan Lalapaşa’da bu kez CHP’nin belediye başkanlığını kazanacağını söyledi. Seçim bürosunun açılış töreninde açılış konuşmasını yapan İlçe Başkanı Halil Akdağ’ın konuşmasının ardından söz alan Lalapaşa Belediye Başkan Adayı Ayhan Günay misafirlere hoş geldiniz demesinin ardından kendisini tanıttı 15 yıldan bu […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp