İşbilen ”Kızılay muhtaç olan nerkesin yanında”

admin

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com

Uzunköprü Belediye Başkanı Av. Enis İŞBİLEN, 29 Ekim ile 4 Kasım arasında kutlanan Kızılay Haftası dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

enis-işbilen

İŞBİLEN mesajında “Türk Kızılay’ı imdat diyen herkesin hemen yanı başında olmuştur. Nerede bir afet, bir savaş veya mağduriyet varsa orada Türk Kızılay’ını görürsünüz. Gıda, giyim, barınma, ilaç ve diğer temel ihtiyaçları hızla gideren bu teşkilatın çalışmalarında özellikle son yıllarda ülkemiz sınırları dışında da etkin faaliyetleri göze çarpıyor. Yaptıkları çalışmalarla Türk milletinin medar-ı iftiharı haline gelen Türk Kızılay’ı milletinden aldığı maddi ve manevi desteklerle her geçen gün güçlenmektedir. Bu güzide kurumumuzu başarılı çalışmalarına bundan sonra da devam edeceğine tüm kalbimle inanıyorum” dedi.

Başkan İŞBİLEN mesajının devamında şunları kaydetti:

“Türk Kızılay’ının bünyesinde ülkemizin en büyük kan bankası mevcuttur. Gönüllülerin bağışlarıyla toplanan kanlar hayat kurtarmaya devam ediyor. Sosyal sorumluluk faaliyetlerimizle de tıpkı Kızılay gibi ihtiyaç sahibi kişilerin yardımına koştuk ve bundan sonra da etkinliklerimiz artarak devam edecek. Bu duygu ve düşünceler içinde Kızılay haftasını en içten duygularımla kutluyor, başarılı çalışmalarından dolayı Türk Kızılay’ı ailesini de tebrik ediyorum.” dedi.

 

 322 total views,  5 views today

Next Post

Halin hali hal değil

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com CHP’nden Edirne Belediye Başkanlığı görevine talip olan Kimya Yüksek Mühendisi Dr. Nurhan Işıkseren, belediyenin hizmet noktalarından biri olan Edirne Hali’ni ziyaret etti… Cumhuriyet Halk Partisi’nden Edirne Belediye Başkanlığı görevine talip olan Kimya Yüksek Mühendisi Dr. Nurhan Işıkseren, arkadaşları ile birlikte, […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp