İŞBİLEN MAHALLE ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

admin

_DSC0004Bayram tatili sonrasında çalışmalarına kaldığı yerden devam eden  Uzunköprü  Belediye Başkanı İŞBİLEN, Cumhuriyet Mahallesi Sarıgül Sitesi yanında bulunan oyun parkı çevresine panel çit yapan ekibi ziyaret etti.

   Cumhuriyet Mahallesinde de kahve ziyareti yapan İŞBİLEN, belediyenin yaptığı çalışmaları vatandaşlarıyla paylaştı.

İlçenin  sorunlarını iyi bildiğini  ve bugüne kadar yapılan çalışmalarda el atılmayan sorunlara el attıklarını belirten İşbilen; “ önemli olan laf üretmek değil iş üretmektir.Biz Uzunköprü Belediyesi olarak şehrimizin daha modern hale gelmesi konusunda gayret içindeyiz.

2013  yılı öncesi  gerçekleştirilen,  bundan  sonra da  yapılacak projeler ile ilgili vatandaşları bilgilendiren İŞBİLEN, mahalle ziyaretleri sırasında  halkın sorularını  dinledi ve  yapılması gereken projeler  konusunda  vatandaşlara  açıklamalarda bulundu.

İŞBİLEN,bu tür ziyaretlerin bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da   devam edeceğini,halkla iç içe olarak sorunların çözümünün daha sağlıklı olduğunu  söyledi. _DSC0065

 148 total views,  2 views today

Next Post

TOKİ Ayrı Bir Kent Havasına Büründü

                 Fırınlar Sırtında bulunan TOKİ’de Edirne Belediyesi tarafından yapılan yol asfaltlama ve park düzenleme çalışmaları TOKİ’yi ayrı bir yaşam merkezi haline getirdi. TOKİ’ye giden tüm yolların Edirne Belediyesi tarafından asfaltlanması TOKİ sakinleri tarafından takdirle karşılandı. TOKİ sakinleri Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi’ye duydukları memnuniyeti […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp