İŞBİLEN MAZBATASINI ALDI

admin

Uzunköprü Belediye Başkanı Enis İŞBİLEN ve Belediye Meclis Üyeleri ile Kırcasalih Belediye Başkanı Suat KARAKAŞ ve Belediye Meclis Üyeleri Cuma günü saat 11.00’de Uzunköprü Kaymakamlığı Toplantı Salonu’nda yapılan törenle mazbatalarını aldılar. Uzunköprü Belediye Başkanı Enis İşbilen “Oyumuzu 8 binden 14 bine çıkardık. parti kimliğimizi bir yana bırakıp parti gözetmeksizin tüm Uzunköprülülere hizmet  sunacağız” dedi     

enis işbilen mazbata (15)

 

Mazbata törenine, Uzunköprü Belediye Başkanı Av. Enis İŞBİLEN, CHP Edirne Milletvekili Kemal DEĞİRMENDERELİ, Havsa Belediye Başkanı Oğuz TEKİN, İl Başkanı Oktay BOZKURT, Uzunköprü İlçe Örgütü Başkanı İnanç SÜLÜŞ, Uzunköprü Belediye Meclis Üyeleri; Recep GÜZEL, Ahmet AKSOY, Ali İhsan SARI, Sevinç KARAMOLLA, Necmettin AKIN, Özcan ATAK, Zeliha TOKATLI, Muharrem ÖZGEN, Osman AKGÜN, Hacer DOĞRUGÜVEN, İsmail AKSOY ve Şahin ŞENGÜL katıldılar.

Kaymakamlıkta yapılan mazbata töreninden sonra Belediye Başkanı Enis İŞBİLEN, Edirne Milletvekili Kemal DEĞİRMENDERELİ, Havsa Belediye Başkanı Oğuz TEKİN, İl Başkanı Oktay BOZKURT,Uzunköprü  İlçe Başkanı İnanç SÜLÜŞ, Kadın Kolları, Gençlik Kolları ve Parti Üyeleri  şehir merkezinde zafer yürüyüşü düzenledi. CHP Uzunköprü İlçe Örgütü Binası önünden başlayan yürüyüş, Gazi Caddesi boyunca Atatürk anıtına  kadar devam etti.

 

TÜM UZUNKÖPRÜ HALKININ HİZMETİNDE OLACAĞIZ

Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen etkinliklerde saygı duruşu yapılması ve İstiklal Marşımızın okunmasının ardından CHP Uzunköprü İlçe Örgütü Başkanı İnanç SÜLÜŞ bir konuşma yaptı. SÜLÜŞ konuşmasında:’’ CHP Uzunköprü İlçe Örgütü olarak seçim süreci boyunca yoğun çalışma örneği gösterdik. Örgüt olarak parti içi siyasi tartışmaları bir kenara bırakarak, rakip partilerle yarışarak bu önemli başarıya imza attık.

enis işbilen mazbata (1)

OYUMUZ 8 BİNDEN 14 BİNE ÇIKTI

Uzunköprü’deki oyumuzu  8 binlerden 14 binlere çıkardık. Önümüzdeki süreçlerde de partimiz adına faydalı çalışmalar yaparak daha nice zaferlere ulaşacağız’’ dedi

İlçe Başkanı SÜLÜŞ’ün ardından söz alan  Belediye Başkanı Enis İŞBİLEN  yaptığı konuşmalarda:’’ Öncelikle İlçe Başkanımız İnanç SÜLÜŞ’ün söylediği tüm ifadelerin altına hepimiz imzamızı atıyoruz. Bizler göreve geldiğimiz süreçten sonra siyasi kimliğimizi bir kenara bırakarak, Uzunköprü Halkına  hiçbir ayırım yapmadan en iyi hizmeti vereceğiz.Bunun için sizlere söz veriyorum. Tüm partililerime, seçim süreci boyunca bizimle birlikte hareket eden gizli kahramanlarımıza ve vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum’’ dedi.


enis işbilen mazbata
enis işbilen mazbata (2) enis işbilen mazbata (3) enis işbilen mazbata (4) enis işbilen mazbata (5) enis işbilen mazbata (6) enis işbilen mazbata (7) enis işbilen mazbata (8) enis işbilen mazbata (9) enis işbilen mazbata (10) enis işbilen mazbata (11) enis işbilen mazbata (12) enis işbilen mazbata (13) enis işbilen mazbata (14)

 

 

 423 total views,  6 views today

Next Post

BELEDİYE BAŞKANI MEHMET KERMAN’A TEBRİK ZİYARETLERİ SÜRÜYOR

Geçen hafta Cuma günü Mazbatasını alarak göreve başlayan İpsala  Belediye Başkanı Mehmet Kerman’a tebrik ziyaretleri devam ediyor.   İpsala Halk Eğitim Merkezi Müdürü Hasan Özkul, İpsala Halk Eğitimi Merkezi Müdür Yardımcısı Mümin Kurtuldu, köy muhtarları ve çok sayıda vatandaş Belediye Başkanı Mehmet Kerman’ı makamında ziyaret ederek tebriklerini iletti ve başarılar […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp