İşbilen’den Uzunköprü’lülere Teşekkür mesajı

admin

Uzunköprü’de 10 yıl Belediye Başkanlığı yapıp sayısız hizmetlere imza atan Uzunköprü Belediye Başkanı Av. Enis İşbilen oyunu kullandı.  Oy kullanma  işleminden sonra açıklama yapan İşbilen; “Oylarımızı kullandık . Seçilecek belediye başkanımı şimdiden kutluyor ve başarılar diliyorum.
Beni bu göreve 10 yıl süre ile layık gören tüm Uzunköprü ‘lü hemşehrilerime teşekkürlerimi sunuyorum.” Dedi.

Başka parti’den mi aday olacak? söylentileri ile seçim sürecinde en çok konuşulan isimlerden biri olan Uzunköprü Belediye Başkanı Av. Enis İşbilen’in, seçim sürecinde sergilediği duruşu, partisine olan bağlılığı Uzunköprülülerin büyük takdirini topladı. Uzunköprülü vatandaşlar; “Partisini satmayan, her zaman halkı ile beraber olan Enis beyi hizmetlerinden dolayı tebrik ederiz. Uzunköprü Adam gibi bir Belediye Başkanı ile sayısız hizmetler gördü. Evsizler ev sahibi oldu. Sayın başkanımız, ağbimize hizmetlerinden ötürü teşekkür ederiz” dediler.

 435 total views,  2 views today

Next Post

İl Başkanları Demokrasi için sandık başında oyunu kullandı

Yerel seçimlere büyük bir heyecanla hazırlanan seçim kampanyası boyunca büyük enerji harcayan Siyasi Parti İl Başkanları da vatandaşlık görevini yerine getirerek oyunu kullandı. AK PARTİ: “Seçimlerimizin Edirne’mize ve Türkiye’mize hayırlı olmasını diliyorum.” AK Parti Edirne İl Başkanı İlyas Akmeşe oy verme işlemini Mehmet Ruşen Erkurt Ortaokulunda gerçekleştirdi. İktidar Partisi AK […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp