İşçi Partisi Adayı Cengiz Balcı’dan Edirne AJANS’a Ziyaret

admin

Yerel seçimlere kısa bir süre kala Belediye Başkan Adayları ziyaretlerine devam ediyor.  Rant için değil, halk için görev istiyoruz. Atatürk’te birleştik, oylar İŞÇİ PARTİSİ’ne sloganıyla seçim çalışmalarına aralıksız devam eden  İşçi Partisi Edirne Belediye Başkan Adayı Cengiz BALCI; önceki ki gün Edirne Ajans Medya grubunu ziyaret etti.  İşçi Partisi İl Başkanı Hasan ATEŞ ile birlikte Medya Grubumuzu ziyaret eden Balcı; Edirne Ajans Medya Grubu sahiplerinden Necmi ENGİN’e seçim çalışmaları ve projeleri hakkında bilgi verdi.

cengiz balcı işçi partisi

Balcı açıklamasında seçim çalışmalarına 1 hafta önce başladıklarını ifade ederek sözlerine şöyle devam etti;  “ Biliyorsunuz Genel Başkanımız Doğu Perinçek’in son davası geçen hafta görüldü ve serbest bırakıldı. Bizlerde 2 gün peş peşe oraya gittik. Seçim çalışmalarımız gayet iyi gidiyor. Çalışmalarımız Kıyık’tan başladı. Şehit Aileleri derneğimiz, Alipaşa esnafımız olmak üzere Edirne’de hemen hemen her yeri geziyoruz. Halkımıza halkçı Belediye nasıl olur’u ve projelerimizi anlatıyoruz. Halkın belediyelere katılması gerektiğini, çünkü verdiği oyun yetki ve irade devri olduğunu anlatmaya çalışıyoruz.

işçi partisi

Halkımızın da katılımıyla beraber belediyeyi denetleyebiliyor olması bizim için çok önemli. Böyle olduğu zaman da görev yapmak daha kolay olur. Çünkü saklayacağımız bir şey yok. Şeffaf bir belediyecilik olmuş alacak. Halkımıza danışarak, onların sorunlarını dinleyerek, bu şekilde bir yönetim anlayışı benimsedik. Edirne için önemli olan tek şey istihdam sorunudur. Biz bu sorunu Belediye çapında küçük istihdamlar yaratarak, genelde de sanayicilerimizi özellikle tarım işletmeleri, kurdurmak amacıyla sanayicilerle görüşüp burda istihdama bir çözüm bulmaya çalışıyoruz. Şehrimizde oturan işsiz insanlarımıza, kardeşlerimize iş sahası açmaya çalışıyoruz. “ dedi.


işçi partisikpk

 

 

 125 total views,  2 views today

Next Post

Yıldırım Örnek Bir Semt Olacak

Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Av. Sinan Tekin, ev ziyaretlerine Yıldırım’da devam etti. Kadınlarla bir araya gelen Saadet adayı Tekin, kentsel dönüşümle Yıldırım’ı örnek bir semt yapacaklarının müjdesini verdi. Ev ziyaretlerinde kadın seçmenlerden büyük ilgi gören Saadet Partisi Adayı Av. Sinan Tekin ev ziyaretlerinde hazırladıkları projeleri anlattı. Sinan Tekin konuşmasında, […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp