Işıkseren “İletişim Kanallarımız Tıkanmak İsteniyor”

admin

Taş Otel’de bir basın toplantısı düzenleyen CHP Edirne Belediye Başkan Aday Adayı Nurhan Işıkseren siyasi çalışmaları hakkında açıklamalarda bulundu. Işıkseren açıklamasında şunları kaydetti “Bildiğiniz gibi 2013-2014 yılını kapsayan seçim süreci içindeyiz. Bunun en önemli ayağı gelecek yıl yapılacak yerel seçimlerdir.
DSC_3279

CHP Edirne Belediye Başkan Aday adayı olarak sizlerle düşüncelerimi paylaşmak istiyorum. Ülkemiz 10 yıllık AKP iktidarında çıkmaz sokağa girmiştir.Bu nedenle CHP’nin iktidara gelmesi zorunlu hale gelmiştir. Ülkemizde özgürlük alanlarının genişletilmesi gerekir.
DSC_3286

Katılımcı demokrasinin gereği budur” Diyen Işıkseren ülkenin ekonomik durumu ve bunlara çözüm yolları konusunda da açıklamalarda bulundu. CHP’nin sosyal devlet anlayışının daha iyi anlaşıldığını belirten Işıkseren konuşmasını şöyle sürdürdü “CHP bütün toplumun yararını düşünen gelir dağılımında adaleti savunan bir partidir. Yoksulluğun aşılmasını hedef alan bir partidir.

DSC_3284

Çalışmalarımızın özünü de bu oluşturmaktadır. Bizim kent yönetim anlayışımız katılımcı kent yönetimi anlayışı düzeyindedir. Bunun için iki yol vardır. Birincisi dayanışma ikincisi ise iletişimdir. Basın iletişim için çok önemlidir.

Bu ayak sağlıklı olarak işlemelidir. Bizlerin iletişim kanalları tıkanmak istenmektedir. Bu konuda kimseyi zan altında bırakmak istemem. Yaptığımız esnaf ziyaretlerinde Edirne’nin yine bir Sosyal demokrat Belediye Başkanına ihtiyacı olduğunu anladım.Dedi Televizyon programının iptal edilmesine tepki gösteren Işıkseren, bunun nereden kaynaklandığını öğrenmek istediğini söyledi.

 81 total views,  2 views today

Next Post

Beykent'in Konukları Belediyeyi Ziyaret Etti

Edirne Beykent Koleji EKO ART Projesi kapsamında Edirne’ye gelen Macaristan,İtalya Almanya ve Polonya heyetleri Beykent yöneticileri ile birlikte Edirne Belediyesini ziyaret etti.Bu ziyaret sırasında Belediye Başkan Yardımcısı Ertuğrul Tanrıkulu ile görüşen heyet Edirne Belediyesi hakkında bilgi aldı. Burada bir konuşma yapan Tanrıkulu şunları kaydetti “ iki eseri ile UNESCO’ya giren […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp