Işıkseren’den Saraçlar buluşmaları

admin

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com

CHP Edirne Belediye Başkan Aday Adayı Kimya Yüksek Mühendisi Dr. Nurhan Işıkseren, yarından itibaren çalışmalarında yeni bir sayfa açıyor…


nurhan-ışıkseren

Aday adaylığı öncesi sivil toplum ve demokratik kitle örgütleri ile biraraya gelerek bu ziyaretlerde aldığı notlar ışığında önemli çalışmalar başlatan Dr. Nurhan Işıkseren, Cumartesi gününden itibaren çalışmalarında yeni bir sayfa açıyor. Işıkseren, partili yakın çalışma arkadaşları ile birlikte her Cumartesi günü 14.00-15.00 saatleri arasında Saraçlar Caddesi PTT önünde halkla buluşacak. ‘Saraçlar Buluşmaları’nın ilki yarın saat 14.00’te PTT önünde gerçekleşecek.

CHP Edirne Belediye Başkan Aday Adayı Kimya Yüksek Mühendisi Dr. Nurhan Işıkseren, Cumartesi günleri gerçekleştireceği Saraçlar Buluşmalarına; duyarlı, sorumlu ve etkin yurttaş profili, kentlilik bilinci gelişmiş Edirnelileri beklediğini kaydetti. “Her Cumartesi günü 14.00–15.00 saatleri arasında yağmur kar demeden partili yakın çalışma arkadaşlarımla birlikte Saraçlar Caddesi PTT önünde olacağız” diyen Işıkseren şöyle konuştu:

“Yaklaşık dört aydan bu yana aralıksız sürdürdüğümüz ziyaretlerimiz bundan sonra da devam edecek. Ancak haftanın bir gününü de bizim ulaşamadığımız ya da ulaşıp da yeterince bilgi alışverişinde bulunamadığımız değerli Edirneliler’le ayaküstü buluşmaya ayırıyoruz. Her Cumartesi günü PTT önünde Edirneliler’le selam ve dokunma mesafesinde birlikte olacağız. Edirneliler böylece kentte gezerken, alışveriş yaparken kısa bir mola verip, kente ilişkin düşüncelerini, taleplerini ve sorunlarını doğrudan belediye başkan aday adayı ile paylaşma imkanı bulacak. Bu ortamı aday adaylığı süreci tamamlanana dek devam ettireceğiz. Yağmur kar ve iklim koşullarındaki zorluklar bu buluşmaya engel teşkil etmeyecek.

Edirne’ye ve ülkeye sahip çıkmanın giderek daha fazla önem taşıdığı bu dönemde; duyarlı, sorumlu ve etkin yurttaş profili, kentlilik bilinci gelişmiş sevgili Edirnelileri her Cumartesi günü 14.00- 15.00 saatleri arasında Saraçlar Caddesi PTT önünde bekliyorum.”

Bilindiği gibi Dr. Nurhan Işıkseren, CHP’den belediye başkan aday adaylığını açıklamadan önce istişare ziyaretlerine başlamıştı. Işıkseren önce sivil toplum örgütleri, demokratik kitle örgütleriyle istişare toplantılarında bir araya geldi. Bu ziyaretlerde Edirne’ye yönelik aldığı düşünceler ve bilgiler doğrultusunda önemli bir çalışma başlatan Işıkseren, daha sonra, gerek sanayi sitelerinde gerekse tarihi çarşılar ve işyerlerinde 2 bine yakın esnafı ve semt muhtarlarını ziyaret ederek onların da görüş ve düşüncelerini tespit etti. Edirne’ye yönelik değerlendirme toplantılarında; muhtarlar, sivil toplum ve demokratik kitle temsilcileriyle bir araya gelen Işıkseren, şimdi de Edirnelilerin kendisine aracısız ulaşabilmesi için her Cumartesi günü bir saat süreyle Saraçlar’da halkı bekleyecek.

 185 total views,  2 views today

Next Post

ÖZELLEŞTİRME ÇARE OLDU MU?

Ülkemizde bir süredir, önemli bir işmiş gibi halka yutturulan devlet özelleştirmeleri, mahalli idarelerin mülk satışları, devletin ve belediyelerin her geçen yıl artan bütçe açıklarına bir türlü çare olmuyor. Bugün bakıyoruz, borç batağında olmayan belediye sayısı çok az. Bazı siyasi yöneticilerimiz özellikle iktidar partisi yönetiminde olanlar özelleştirmeyi çok yararlı bir hizmet […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp