İsmail Arda ve ailesinin acı günü

admin

Melek Nalkıran  (82), vefat etti. AK Parti Edirne Önceki dönem Merkez İlçe Başkanı Kerem Arda’nın Anneannesi, Müteahhit İsmail Arda’nın Kayın validesi Melek Nalkıran bir süredir devam eden rahatsızlığı nedeniyle vefat etti. Nalkıran’ın vefatı sevenlerini yasa boğdu.

Eski Camii’de düzenlenen cenaze törenine, AK Parti Edirne İl Başkanı İlyas Başkanı, Siyasi parti yöneticileri, STK Temsilcileri, eş dost ve yakınları katıldı.

Öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazından sonra merhumenin cenazesi Buçuktepe mezarlığına defnedildi. Edirne Ajans ailesi olarak Merhumeye Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı dileriz.

 341 total views,  2 views today

Next Post

Kakava Ateşi Yambol’da yandı

Baharın habercisi olan bereket, sağlık, kısmet, neşe, şans; barış, huzur ve hoşgörü getirmesi için yaklaşık bin 400 yıldır Edirne’de yakılan Kakava Ateşi; bu kez Bulgaristan’ın Yambol Kenti’nde yandı. “Edirne’nin Geleneklerini Gör ve Hisset” adı ile düzenlenen etkinlikte Kakava Hıdırellez Şenlikleri tanıtıldı; dilekler, dilek ağacına bağlandı. Türkiye Cumhuriyeti Avrupa Birliği Bakanlığı’nın […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp