İsmail Eser gazetemizi ziyaret etti

admin

Edirne Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) Ticaret ve Sicil Müdürü İsmail Eser, gazetemiz Edirne Ajans’ı ziyaret etti. Bu ziyareti sırasında, gazetemizin 6. Yılını kutlayan Eser, “ Her yerde olduğu gibi Edirne’de de mahalli gazetelerin büyük önemi vardır. Halkımız en doğru haberleri oralardan öğrenme imkânı bulur. Mahalli basınımız, halkımızın gözü kulağı gibidir.

İSMAİL ESER EDİRNE AJANS'ı ziyaret etti (2)

 

 

 

 

 

 

 

Edirne Ajans Gazetesi’nin de bu önemli görevi bugüne kadar yerine getirdi bugünden sonra da en iyi şekilde yerine getireceği inancındayım.

İSMAİL ESER EDİRNE AJANS'ı ziyaret etti (4)

 

 

 

 

 

 

 

Bu duygularla Edirne Ajans yönetici ve çalışanlarına, görevlerinde başarılar dilerim.  İsmail Eser, daha sonra Edirne Ajans Medya gurubunun birimlerini matbaa, promosyon bölümlerini gezdi ve Radyo Su’yu gezerek Edirne Ajans Medya Gurubu Sahibi Necmi Engin’den çalışmalar konusunda bilgi aldı.

İSMAİL ESER EDİRNE AJANS'ı ziyaret etti (3)

 

 

 

 

 

 

İSMAİL ESER EDİRNE AJANS'ı ziyaret etti (1)

 176 total views,  2 views today

Next Post

Öğrencilerden TEMA Vakfı'na destek

21 Mart Dünya Orman günü ve Orman Haftası ile 22 Mart Dünya Su günü nedeniyle öğrenciler bir etkinlik düzenledi. Edirne Belediyesi önünde öğretmenlerinin gözetiminde bir araya gelen Yüksel Yeşil İlkokulu, Hatice Elkurt Ana Okulu, Vali Fahri Yücel İlkokulu, Trakya Birlik Ortaokulu, Bahçeşehir İlkokulu, Yıldırım Beyazıt Anadolu Lisesi İsmail Güner ve […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp