İsmail Saymaz, Edirne Akademi’de

admin

Gazeteci Yazar İsmail Saymaz, Edirne Belediye Başkanlığı bünyesinde kurulan Edirne Akademi’de Edirneliler ile buluşacak.

Bir süre önce Edirne Belediyesi’nin bünyesinde kurulan Edirne Akademi eğitim faaliyetlerine hız kesmeden devam ediyor. Medya, İnsan Hakları, Demokrasi gibi birçok konuda eğitimler veren Edirne Akademi aynı zamanda birbirinden değerli isimleri Edirneliler ile buluşturuyor.

Edirne Akademi, bu hafta ilk olarak Beykoz Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi Dekan Yardımcısı ve İletişim Tasarımı Bölüm Başkanı Doç. Dr. Seden Meral’i ağırlayacak. Nikah Salonu ve Kültür Merkezi’nde 13 Aralık Çarşamba Günü Saat: 13.00’te belediye personeline ‘Sözsüz İletişim ve Beden Dili’ konulu eğitim verilecek.

Edirne Akademi’nin bu haftaki ikinci konuğu ise Gazeteci-Yazar İsmail Saymaz olacak. İsmail Saymaz ve İletişim Sosyoloğu Doç. Dr. Serdar Taşçı eğitime katılanlara ‘Medya’ konusunda bilgiler ve eğitim verecek.  13 Aralık Çarşamba Günü Saat: 16.00’da gerçekleştirilecek olan eğitime Edirne Akademi’ye kayıt yaptıranlar katılabilecek.

İsmail Saymaz’ın vereceği ‘Medya’ konulu eğitime katılmak isteyenler www.edirne.bel.tr adresinden veya Eski Vali Konağı’ndaki Edirne Akademi’ye şahsen başvuruda bulunabilir.

 182 total views,  2 views today

Next Post

Trakya üniversitesi 26. Kalite Kongresi’nde temsil edildi

26.Kalite Kongresi KalDer tarafından TÜSİAD ve ZORLU iş birliğiyle 21-22 Kasım 2017 tarihlerinde İstanbul Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde gerçekleştirildi. Ana teması “Dönüşüme Liderlik” olan kongreye KalDer’in davetiyle Üniversitemizi temsilen Kalite ve Strateji Geliştirme, Uygulama ve Araştırma Merkezi Yönetim Kurulu Üyesi Arş. Gör. Dr. Işıl Usta katıldı. Beşiktaş Belediyesi Filarmoni Orkestrası’nın […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp