İstanbul Otobüs A.Ş yetkilileri ETUS’u ziyaret ettiler

admin

İstanbul Büyükşehir Belediyesi İstanbul Otobüs A.Ş.  yetkilileri, Edirne’yi ziyaret ederek, Edirne Toplu Ulaşım Sistemi’nin (ETUS), kurumsallaşma yolunda hayat geçirdiği projeleri inceledi. Edirne’nin bu alanda önemli adımlar attığını belirten, İBB İstanbul Otobüs A.Ş. yetkilileri, ETUS’un tesislerini inceledi.

Türkiye’nin en önemli toplu taşıma kurumlarından birisi olan İstanbul Büyükşehir Belediyesi İstanbul Otobüs A.Ş.’nin işletmeler Müdürü Recep Ünveren, İşletmeler ve Filo Yönetim Şefi Fatih Yazıcı ve Endüstri Mühendisi Analist Z.Ömer Karakaya Edirne ’ye gelerek, son yıllarda hayata geçirdiği projelerle sektörün dikkatini çeken Edirne Toplu Ulaşım Sistemini ve projelerini inceledi. İBBB İstanbul Otobüs İşletmeleri A.Ş. yetkilerinin ziyaretinde Edirne Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürü Erdal Uygun ve Edirne Toplu Ulaşım Sistemi Başkanı Hakan Giyik, sistem hakkında bilgi verdiler.

Edirne’de son yıllarda hayata geçirdikleri mesafeye göre ücretlendirme, 24 saat kesintisiz ulaşım, WhatsApp şikayet hattı, bayan şoför çalıştırmaya teşvik, toplu ulaşımda çalışan şoförlere uyuşturucu testi gibi yeniliklerle sektörün dikkatini çeken Edirne Toplu Ulaşım Sistemi, Türkiye’de toplu taşımanın devi olan İstanbul Büyükşehir Belediyesi İstanbul Otobüs A.Ş.’nin yetkililerini ağırlayarak hayata geçirdikleri projeleri paylaştılar.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi İstanbul Otobüs A.Ş. yetkililerini Edirne’de ağırlamaktan mutluluk duyduklarını belirten Edirne Toplu Ulaşım Sistemi Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Giyik, “Kendileri Edirne’de kurumsallaşma anlamında hayata geçirdiğimiz gelir-gider havuzu, yeni kurduğumuz akaryakıt istasyonu ve tesis, yine kendi bünyemizde oluşturduğumuz araç tamir ve bakım istasyonu konularını incelediler. Sektörümüzde herkes hızla kurumsallaşma ve giderlerden kar etmenin yollarını arıyor. Biz ETUS olarak son yıllarda kurumsallaşma konusunun  ısrarla üzerine gittik ve bu yönde yatırımlar hayata geçirdik” dedi.

 292 total views,  2 views today

Next Post

Edirnespor Tarih yazdı

Sezona önemli transferler yaparak  hazırlanan temsilcimiz Edirnespor  Türkiye Ziraat Kupası 2.tur karşılaşmasında 25 Kasım stadında konuk ettiği 3.lig Çanakkale temsilcisi Dardanelsporu  3-0 yenerek tarih yazdı. Bir üst tura yükselen temsilcimiz EDİRNESPOR’un 90 dakika boyunca oynadığı futbol taraftarı mest etti. Edirnelilerin özlediği takımı karşısında gören taraftarlar, 90 dakika boyunca Edirnespor’un üstün […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp