İstikbal Mobilya 869. mağazasını Edirne de açtı

admin

Türkiye’nin en önemli  mobilya mağazalarının başında gelen İstikbal Mobilya  869. Mağazasını  1. Murat  Mahallesi Zübeyde Hanım Caddesi  No.6’da açtı. Edirne de Tek istikbal Mağazası olma özelliğini barındıran Müessenin açılışı coşkulu gerçekleşti.

Törenle açılışı gerçekleşen mağazanın açılışına Edirne Valisi Dursun Ali Şahin, ETSO Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt, Boydak Holding A.Ş Yönetim Kurulu Üyesi Yusuf Boydak, Doğa A.Ş  Genel müdürü Ali Türkmen, Orpaş AŞ Genel Müdürü  Orhan Başar, Boypaş AŞ Genel Müdür İhsan Emren, ile çok sayıda vatandaş katıldı.

istikbal mağaza açılışı (10)

 

 

 

 

 

 

 

Açılış töreninde konuşan Boydak Holding A.Ş Yönetim Kurulu Üyesi YusufBoydak  Edirne’de 869. Mağazalarını  Trakya bölgesinde 34.  Mağazayı açtıklarını ifade etmiş ve bu mağazanın açılmasında emeği geçen herkese teşekkür etmiştir.Sn. Yusuf BOYDAK Hedeflerinin güneşin doğduğu ve battığı her yerde mağaza açmak olduğunu belirterek şunları söyledi; “ Ev mobilyasının  lider markası  İstikbal  olarak sadece Türkiye de değil dünyanın birçok noktasında halka hizmet sunuyoruz. Amacımız dünya markası olmak. Ülkemize istihdam sağlamaktır.

58 yıldan bu yana hizmetteyiz. Yatırımlarımızı devamda kararlıyız.1990 yılına kadar mobilya sektöründe satış noktası diye bir şey yoktu, biz bunu sağladık.

istikbal mağaza açılışı (5)

 

 

 

 

 

 

 

Ülkemizin her yerinde satış noktalarımız bulunmaktadır. Türkiye de satılan Mobilya Ürünlerinin %75’i markalıdır ve iki yıl garantilidir.7 katlı olan bu mağazamızda, yemek odası yatak odası, ev tekstili ve halısı ile halka en uygun koşullarda hizmet vermektedir” verecektir.

Daha sonra söz alan Edirne Valisi Şahin, şehirlerin sultanı olan Edirne’ye İstikbal gibi bir mağazanın yakışacağını, Belirterek“Ben bu markayı Balkan ülkelerinde görünce mutlu oldum. Balkanlarda şirketler kapanırken Türkiye’de bunun tersini görünce sevinmemek mümkün mü. Evleri güzelleştiren aksesuarlardır. Böyle güzel bir işyerinin açılışından son derece memnun olduğunu belirtmek isterim” dedi ve başarılar diledi.

Konuşmaların ardından Dua  edilip kurdele kesilerek  mağaza açılışı gerçekleşti.

 


 19 total views,  2 views today

Next Post

Kamu Sen’den Emir’e destek

Edirne Kamu-Sen’e bağlı sağlık çalışanları AK Parti Edirne 1. Sıra Milletvekili adayı Şemsettin Emir’e tam destek sözü verdi. Geçtiğimiz gün Hemşireler Haftası nedeniyle Hilly Otelde düzenlenen geceye Edirne Kamu-Sen’in davetlisi olarak katılan Emir, sağlık çalışanlarından büyük alkış aldı.                     Geceye onur […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp