İtfaiye Aracındaki Arıza Sonrası Teknik Ekip Geliyor

admin

Edirne Belediyesi tarafından yeni alınan itfaiye aracının daha ilk günden arıza çıkarması, belediye görevlilerini harekete geçirdi. İtfaiye aracının alındığı firmayla irtibata geçen yetkililer, aynı arızanın bir daha yaşanmaması için teknik ekip talebinde bulundu. Edirne Belediyesi’nin bu talebi olumlu karşılanırken teknik ekibin önümüzdeki günlerde Edirne’ye gelerek sorunu gidereceği öğrenildi.
Edirne Belediyesi’nin araç filosuna kattığı itfaiye aracının merdiveninde yaklaşık 20 dakika boyunca 3 gazetecinin mağdur kalması üzerine Edirne Belediyesi görevlileri harekete geçti. Arızanın tekrar yaşanmaması için önümüzdeki günlerde teknik ekip Edirne’ye gelecek.
PERSONEL ARAÇ KONUSUNDA EĞİTİLECEK
Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi, önceki gün meydana gelen olaydan ders aldıklarını belirtti. Gazetecilerin mahsur kalmalarından dolayı üzüntü duyduğunu belirten Başkan Sedefçi, “İtfaiye aracının ilk denemesinde sorun yaşanması beni üzdü. Hemen talimat verdim ve gerekli araştırma yapılıyor. Bununla birlikte aracın satıl alındığı yer ile yapılan görüşme sonunda bir heyet gelecek ve araçta inceleme yapacak. Bunun dışında personele araç ile ilgili yeni bir eğitim verilecek” dedi.
Bilindiği gibi önceki gün itfaiye aracının tanıtımı sonrasında 3 gazeteci, 45 metre yüksekliğe çıkmış ve merdivendeki arıza nedeniyle yaklaşık 20 dakika havada mahsur kalmıştı.AW000763

 143 total views,  2 views today

Next Post

Arif Meriç, Sevgililere Özel Badem Ezmesi Dağıtıyor

Edirneli şekerleme ustası Arif Meriç, 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel hazırladığı badem ezmeleriyle çiftlerin gönlünde taht kurmayı hedefliyor. ‘Aşk hamuru’ adını verdiği badem ezmesi hamurundan kalp şeklinde 20 bin adet şekerleme yapan Meriç, bu kurabiyeleri yarın çiftlere ücretsiz olarak dağıtacağını söyledi. Sevgililer Günü’ne saatler kala bazı firmalar, sevgililere özel ürünler […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp