İtfaiye, temmuz ayı istatiğini açıkladı

admin

 

İtfaiye,  temmuz ayı istatiğini açıkladı (2)

 

 

 

 

 

 

 

 

Keşan Belediye İtfaiyesi, Temmuz Ayı boyunca 99 adet yangına müdahale etti.

Yetkililer, 2016 yılı içersinde Temmuz ayının yangın yönünden en fazla ay olduğunu belirterek, vatandaşların bu konuda duyarlı olmalarını ve dikkatli davranmalarını istediler.

6 adet itfaiye,  kaza kırım aracı ve 28 personeli ile 7 gün 24 saat özverili bir çalışma yürüten, olaylara en kısa sürede müdahale eden itfaiye müdürlüğü ekipleri, Temmuz ayında ayrıca;  18 adet trafik kazası kurtarma operasyonunda aktif görev aldı.

İtfaiye,  temmuz ayı istatiğini açıkladı (3)

 

 

 

 

 

 

 

 

Müdürlük 19 adet iş yeri yangın güvenlik raporu işlemi ve 94 adet diğer itfai olayda da görev aldı.

Biri soğutmalı 3 adet cenaze aracı ile Temmuz ayında 51 adet cenaze taşınmasında görev alan itfaiye müdürlüğü, 10 adet eğitim ve tatbikat, 99’u yangın olmak üzere toplamda 291 olayla ilgili işlem yürüttü.

İtfaiye müdürlüğü yetkilileri, ihtiyaç anında itfaiye müdürlüğüne 110 yangın ihbar hattından ulaşılabileceğini dile getirdi.

 

İtfaiye,  temmuz ayı istatiğini açıkladı (1)

 76 total views,  2 views today

Next Post

Belediye’deki törenle uğurlandı

            Edirne Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nde görevli 56 yaşındaki Mehmet Juri, Belediye önünde düzenlenen törenle son yolculuğuna uğurlandı. Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Belediye Başkan Yardımcıları Çiğdem Gegeoğlu, Selçuk Çakır, Dr.Ertuğrul Tanrıkulu, Hüsnü Güler, Hakan İşcan ile Belediye Daire Müdürleri ve Belediye personelinin katılımıyla düzenlenen […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp