İYİ PARTİ EDİRNE, BASKIN BÖLGELERİNDE İNCELEME YAPTI

admin

Trakya’yı etkisi altına alan sağanak yağmur nedeniyle su baskını yaşanan bölgelerde İYİ Parti Edirne İl Başkanlığı inceleme yaptı. Uzun süredir kuraklıkla mücadele eden Trakya, sonunda beklenen yağmura kavuştu. Ancak sert yağan yağmur Edirne’nin belli bölgelerinde taşkınlara neden oldu. İYİ Parti Edirne İl Başkanlığı da Edirne’nin farklı bölgelerinde incelemeler yaparak durumu değerlendir. İl Başkanı Ekrem Demir’in de katıldığı incelemelerde su baskını olan alanlar incelendi.

“HEMŞEHRİLERİMİZE GEÇMİŞ OLSUN”

Yağmurdan etkilenen vatandaşlara geçmiş olsun dileklerini ileten Başkan Demir,“Yoğun yağmur sonrası Edirne’nin her noktasında incelemelerde bulunduk. Bazı evlerin bodrum ve giriş katlarını su bastı. Edirne’de birçok noktada trafik durdu. Nehirlerin debisi artarak gri alarm noktasına gelindi. Yaşanan olaylarda en can kaybımızın olmaması tek tesellimiz. Tüm Edirneli hemşehrilerimize geçmiş olsun” dedi.

 555 total views,  2 views today

Next Post

Gegeoğlu “Zübeyde anne, bir annenin tüm dünyayı değiştirebileceğinin en güzel örneğidir”

CHP Kadın Kolları Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Gegeoğlu yaptığı açıklamada; ”Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün 14 Ocak 1923 tarihinde hayata gözlerini yuman annesi Zübeyde Hanım’ı ölümünün 98. yılında saygı, minnet ve rahmetle anıyoruz. Zübeyde anne, bir annenin tüm dünyayı değiştirebileceğinin en güzel örneğidir. Onun yetiştirdiği evlat, […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp