İyi Parti Edirne Teşkilatı ilk kez bir araya geldi

admin

İYİ Parti Edirne İl Teşkilatı  hafta sonu yapılan bir kahvaltı ile bir araya geldi. İYİ Parti Edirne il yönetiminin tamamlanması ile kurucu üyeler ve aileleri ile tanışma toplantısı yapıldı.

Türkiye genelinde hızlı bir örgütlenme sağlayan İYİ Parti Edirne İl Başkanlığı Teşkilatını  geçtiğimiz hafta tamamladı. Teşkilatlanmanın tamamlanması ile farklı çevrelerden oluşan kurucu parti üyeleri Acar Tesislerinde pazar günü bir araya geldi. Aileleri ile birlikte katılan il yöneticilerine İYİ Parti GİK Üyesi Mehmet Tolga Akalın, İYİ Parti Edirne İl Başkanı Mete Türkay,  Edirne Merkez İlçe Başkanı Zafer Kaya, Keşan İlçe Başkanı Özge Kuru Tutal, Uzunköprü İlçe Başkanı Burhan Başeğmez, Enez İlçe Başkanı Tuncay Taşkın,  Havsa İlçe Başkanı Hasan Aktaş, İpsala İlçe Başkanı Abdullah Ünsal, Lalapaşa İlçe Başkanı Ahmet Çığırdaşman’ da katıldı.

İYİ Parti GİK Üyesi Mehmet Tolga AKALIN, Edirne’deki İYİ Parti’nin kuruluş aşamasının tamamlanmasından memnun olduğunu belirterek, ” Türkiye’nin çok önemli bir süreçten geçiyor. Sizler bu süreçte çok önemli bir cesaret  göstererek elinizi taşın altına koydunuz. Bizler çok başarılı olacağız. hepinize başarılar diliyorum” dedi.

İYİ Parti  Edirne il Başkanı Mete TÜRKAY ise yaptığı konuşmada büyük bir aile olduklarını belirterek, ” bugün sizlerle olmak benim için onur ve gurur verici. Hepimizin Türkiye’nin geçtiği bu süreçte aldığımız görevin ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Hepimiz fedakarlık yapmaya hazırız. Kimsenin gömleğini çıkarmasını istemedik ve bu durum kabul gördü. Önümüzdeki günlerde bütün kurucu üyelerin tanıtılacağı bir toplantı yapacağız. İl Başkanlığı binamız ve ilçe binalarımız ile ilgili çalışmalara başladık. En Kısa sürede faaliyete alacağız. Üyeliklerle ilgili çalışmalar Binalarımızın faaliyete geçmesi ile başlayacaktır.’ Dedi.

 

 211 total views,  2 views today

Next Post

Adam kayırma ve partizanlığa son verilmeli

Adam kayırma ve partizanlıkla hareket edildiği takdirde ülkemizde huzur ve kalkınmanın tesis edilemeyeceğini söyleyen Saadet Partisi Edirne İl Başkanı Ali Demirkıran, “İşe girmek için AK partili olmak değil, ehliyetli olmak ,liyakatli  olmak, kısaca işin ehli olmak gerekir. Adam kayırma ve partizanlık yanlış ve zararlıdır. Fırsat eşitliğini ortadan kaldırır.  Devlete olan […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp