İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener Çeşitli Temaslarda Bulunmak Üzere bugün Edirne’ye geldi.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı meral-akşener-ipsala-1-1024x1024.jpg

İlk olarak İpsala’ya gelen Akşener, İpsalalılar tarafından büyük bir coşku ile karşılandı.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı meral-akşener-ipsala-2-1024x683.jpg
Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı meral-akşener-ipsala-3-1024x683.jpg

İpsala Halkı ile kucaklaşan Genel başkan, daha sonra İpsala Belediye Başkanı Abdullah Naci Ünsal’ı ziyaret etti. İpsala İlçe Başkanlığında partililerle buluşan Akşener daha sonra Keşan’a hareket etti.

Keşan’da AKŞENER RÜZGARI ESTİ”

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı meral-akşener-keşan-1-1024x682.jpg

Keşan meydanında büyük bir coşku ile karşılanan Genelbaşkan, Keşanlıların sıcak ilgisinden büyük memnuniyet duydu. Keşan esnafını ziyaret eden Akşener, esnafla sohbet edip onların sorunlarını dinledi.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı meral-akşener-keşan-3.jpg

Akşener; “Edirne Keşan’da kiminle konuşsak çok dertli. Biz, esnafımızı, çiftçimizi dinleyecek, ay sonunu getiremeyen emeklimizin sesi olacağız.
Çünkü biz, “önce millet, sadece millet” diyenleriz.
”dedi.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı meral-akşener-keşan-2-1024x772.jpg

UZUNKÖPRÜLÜLER AKŞENER’İ BAĞRINA BASTI

Keşan’da İYİ Partİ İlçe Başkanlığını ziyaret eden Akşener daha sonra Uzunköprü’ye hareket etti. Gittiği her yerde büyük bir özlem ve sevgi ile karşılanan Akşener, vatandaşla kucaklaşıp onların sorunlarını dinledi.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı meral-akşener-uzunköprü-2.jpg

Millet İttifakının adayı Uzunköprü Belediye Başkanı Özlem Becan Akşener’i karşılayanlar arasında hazır bulundu. Becan açıklamasında; “Ülkemiz sonu uçurum olan bir yokuştan yuvarlanıyor. Ağır ekonomik kriz, yatağa aç giren çocuklar, çocuğu aç olduğu için kendini yakan babalar, intihar eden şoförler hatta toplu intiharlar, katledilirken “ölmek istemiyorum” diyerek haykıran kadınlar, istismar edilen çocuklar, her gün çığ gibi büyüyen bir işsizler ordusu, gelecekten ümidini kesen gençler…
Iste bu karanlığı aydınlığa çevirmek için Cumhuriyet Halk Partimiz ile birlikte Millet Ittifakında mücadele eden Iyi Parti’nin Genel Başkanı Sayın Meral Akşener’i Uzunköprü’müzde misafir etmekten onur duyduk.”dedi.

Genel Başkan Akşener’e İYİ Parti Edirne Milletvekili Orhan Çakırlar, İYİ Parti Genel İdare Kurulu Üyesi Mehmet Tolga Akalın, İYİ Parti GİK (Genel İdare Kurulu) üyesi ProfDrMehmet Akalın, İl Başkanı Ekrem Demir, Uzunköprü Belediye Başkanı Özlem Becan, Merkez İlçe Başkanı Zafer Kaya, İlçe Başkanı Zafer Sarıkeçe, İlçe Başkanları, Meclis üyeleri ve Belediye başkanları eşlik etti. Uzunköprü’de esnafı ziyaret eden Genel Başkan Akşener, “Aziz Milletimiz bu kadar yükün altında ezilmeyi hak etmiyor.
Vatandaşlarımıza bu şartlarda yaşamayı reva gören iktidar, işi düştüğünde Edirne’ye geldiğinde, bakalım nasıl hesap verecek?”dedi.

EDİRNE’de muhteşem karşılama

Uzunköprü ilçe Başkanlığını da ziyaret eden Genelbaşkan Akşener Akşam saatlerinde MARGİ OTEL önünde büyük bir kalabalık tarafından coşku ile karşılandı.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı meral-akşener-edirne-karşıalama-recep-gürkan-1.jpg

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, CHP İl Başkanı Fevzi Pekcanlı’nın da hazır bulunduğu karşılama töreninde Akşener’e ilgi büyük oldu. Geceyi Edirne’de geçiren Genel Başkan Akşener Perşembe günü (yarın) saat 10.15’ten itibaren Edirne Esnafını ziyaret edecek. Ardından Edirne İYİ Parti İl Başkanlığı’nı da ziyaret edecek olan Genel başkan öğle saatlerinde Kırklareli’ne hareket edecek.