Trakya Ziyareti Kapsamında Önceki Akşam Edirne’de Margi Otel Önünde büyük bir kalabalık tarafından karşılanan İYİ Parti Lideri Meral Akşener’e ilgi büyük oldu. Millet İttifakının Adayı Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, CHP İl Başkanı Fevzi Pekcanlı’nın da aralarında bulunduğu karşılama töreninde Akşener Edirnelilerin sıcak ilgisinden büyük memnuniyet duydu.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı MERAL-AKŞENER-EDİRNE-edirneajans-2.jpg

Akşener onuruna gece düzenlenen yemeğin ardından geceyi Edirne’de geçiren İYİ Parti Lideri Meral Akşener, önceki gün Edirne kent merkezinde esnafı ziyaret edip, sorunlarını dinledi. Akşener’e esnaf ziyaretinde İYİ Parti Edirne Milletvekili Orhan Çakırlar, İl Başkanı Ekrem Demir, Merkez İlçe Başkanı ZAFER Kaya, Belediye Meclis Üyeleri, Kadın Kolları ve parti üyeleri eşlik etti.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı MERAL-AKŞENER-EDİRNE-edirneajans-9-1024x682.jpg

Balıkpazarı ve Çilingirler caddesindeki esnafı ziyaret edip Sorunlarını dinleyen Genel başkan Akşener; “Koltuk derdine düşmüş iktidar mensupları Edirneli ne çekiyor hiç merak etmiyor. Varsın onlar merak etmesin; biz buradayız, biz Edirneliyi dinliyoruz! Elektriğe, doğal gaza zam yaparken çok rahat davranan iktidar, iş asgari ücrete geldiğinde bin dereden su getiriyor. Cefasını da ay sonunu zor getiren insanımız çekiyor.” dedi. Akşener’in Esnaf ziyareti sırasında Vatandaşların ve esnafın ilgisi büyük oldu. Esnaf İYİ Parti Liderine kolonya ikram etti, günün anısına selfie yaptı. Yoldan geçen vatandaşlar da Akşener’i görünce kısa bir şaşkınlık yaşadı. Günün anısına fotoğraf çektirmeyi ihmal etmeyen vatandaşlar da Akşener’in Edirne ziyaretinden büyük memnuniyet duydu.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı MERAL-AKŞENER-EDİRNE-edirneajans-5.jpg

Esnaf ziyaretinden sonra İYİ Parti İl Başkanlığını ziyaret eden Akşener, Parti Yöneticileri ve üyeleriyle sohbet edip çeşitli bilgiler aldı.