İYİ Parti Milletvekili Orhan Çakırlar Mazbatasını aldı

admin

İyi Parti Edirne Milletvekili Orhan Çakırlar Edirne Adliyesi Sarayı konferans salonunda düzenlenen törende, mazbatasını İl Seçim Kurulu Başkanı Gül Altınok’tan teslim aldı.  İlçe Seçim Müdürü Sevil Cellek, İl Seçim Kurulu Başkanı Gül Altınok, İl Seçim Kurulu Üyesi Hakim Mustafa Kutlu ve İl Seçim Kurulu üyesi Hakim Yahya Ayyıldız’ın huzurunda mazbatasını teslim alan Milletvekili Orhan Çakırlar; “Bugün, 27. dönem milletvekilliğimizi tescilleyen mazbatamızı İYİ Parti il ve ilçe yöneticilerimiz, seçim süresince emeklerini bir an olsun esirgemeyen bütün İYİ yürekliler, ve bizleri bu önemli günde yalnız bırakmayan pek değerli Edirneliler ile birlikte aldık. Misafirperverlikleri ve nezaketleri için bütün Edirne Adliyesi çalışanlarına teşekkür ederiz. Edirnemiz’e ve ülkemize hayırlı, uğurlu olsun.” Dedi.

Daha sonra Parti Yöneticileri ve üyeler Çakırlar’ı tek tek tebrik etti. Ardından Edirne Adliye Sarayı önünde parti yöneticileri ile birlikte basına hatıra pozu verildi.

 

 312 total views,  2 views today

Next Post

AK Parti Milletvekili Fatma Aksal Mazbatasını aldı

AK Parti Edirne’nin ve ilimizin tek Bayan Milletvekili Fatma Aksal düzenlenen törenle mazbatasını aldı. Edirne Adliyesi Konferans salonunda düzenlenen törene Seçim Müdürü Sevil Cellek, İl Seçim Kurulu Başkanı Gül Altınok, İl Seçim Kurulu Üyesi Hakim Mustafa Kutlu ve İl Seçim Kurulu üyesi Hakim Yahya Ayyıldız,  İl Başkanı Nesim İba, Merkez […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp