JANDARMADAN HUZUREVİNE ZİYARET

admin

AW000393      Edirne İl Jandarma Komutanlığında görevli bir grup rütbeli ve asker anneler gününde huzurevinde kalan yaşlıları ziyaret etti.

Anneler günü nedeniyle gerçekleştirilen ziyarette askerler huzurevinde kalan yaşlı kadınların ellerini tek tek öperek karanfil verdi.
Edirne İl Jandarma Komutanlığında görevli bir grup rütbeli ve asker örnek bir davranışta bulunarak huzurevinde bulunan yaşlı kadınları ziyaret etti. Askerler, yaşlı kadınların ellerini tek tek öperek karanfil hediye ederken duygulu anlar yaşandı.

Askerlerin kendilerini ziyaret etmesinden dolayı bazı kadınlar gözyaşlarını tutamayarak askerlere sarıldı. Ziyaretin kendilerini duygulandırdığını belirten huzurevi sakini kadınlar “bu güzel ve anlamlı  günde kendi evlatlarımız bizi ziyaret etmezken askerlerin bizi ziyaret etmesi bizi çok mutlu etti “dediler.
Huzurevinde kalan yaşlı kadınları ziyaret eden askerler bir süre sohbet ettikten sonra Huzurevinden ayrıldılar.

 91 total views,  2 views today

Next Post

Karadağ Büyükelçisi Braliç Vali Duruer’i Ziyaret Etti

Avrupa’nın en genç ülkelerinden biri olan Karadağ’ın Ankara Büyükelçisi Ramo Braliç, Edirne Valisi Hasan Duruer’i makamında ziyaret etti. Büyükelçi Ramo Braliç, eşi Bahriya Braliç’le birlikte saat 11.00’de Edirne Valisi Hasan Duruer’i makamında ziyaret etti. Vali Duruer’in makam odasında yapılan görüşmede iki ülke arasındaki ilişkilerin geliştirilmesi adına atılacak adımlar değerlendirildi. Vali […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp