Just Like You’dan Bayram Hediyesi!

admin

Hem rahatlığı hem de şıklığı tercih edenlerin markası JustLikeYou’dan bayrama özel “Şeker” gibi bir haber var.

Kumaş kalitesi ve kalıplarıyla büyük beğeni toplayan JustLikeYou, 2018 İlkbahar – Yaz koleksiyonu dahil tüm ürünlerde sürpriz bayram indirimine gideceğini duyurdu.

“Gündüzden Geceye Şıklık” mottosuyla hazırlanan ürünlerinde uyguladıkları %50 indirimle, Şeker Bayramı’nda bütün kadınlara şıklık vadeden JustLikeYou, moda severleri 5 – 15 Haziran arası www.jly.com.tr’ye bekliyor.

Markanın tasarımcısı Özlem Kaya, koleksiyonlarda kalıpların rahat olmasına, kumaş seçimindeyse yumuşak dokulu, üst kalite kumaş kullanılmasına özen gösterdiklerini belirtti.

Koleksiyonun temel parçaları olan tulum, şort, gömlek, pantolon, elbise, etek gibi parçaların yanı sıra, hanımların plaj giyiminde tercih ettikleri kimonolar da koleksiyonda yer alıyor.

JustLikeYou koleksiyonunun bu yaz oluşturduğu renk skalasına baktığımızda beyaz, nil yeşili, tarçın, kamuflaj ve pembe renklerin yanında markanın özel olarak tasarladığı flamingo desenli ve özel dokulu kumaşlarda yer alıyor.

Marka sahipleri olan Seden TeymenÖzveren ve Aslı Teymen ise kumaş, kalıp ve dikiş kalitesinden ödün vermeden, tasarım ürünlerini ulaşılabilir kıldıklarını belirtiyorlar.

 

 

 87 total views,  2 views today

Next Post

İLYAS AKMEŞE; “Ankara’da Güçlü Olmamız lazım”

AK Parti Edirne Milletvekili Adayı İlyas Akmeşe 92,2 RADYO SU’da “SEÇİM ÖZEL” programının CANLI yayın konuğu oldu.  Program yapımcısı Necmi Engin ve Edirne Ajans Medya Grubu’nun Keşan Temsilcisi Alaaddin Uzun’un sorularını yanıtlayan Akmeşe önemli açıklamalar yaptı. “Söz konusu Edirne ise kalanı teferruattır” Söz konusu Edirne ise kalanı teferruattır diyerek konuşmasına […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp