KAAN AKKAN ERKEKLİĞE İLK ADIMI ATTI

admin

Gökhan ve Nihal Akkan çiftinin oğulları  Kaan Akkan  Sivrikaya Restaurant’ta düzenlenen  Sünnet düğünü ile erkekliğe ilk adımı attı. Sünnet düğününe sayılı günler kala Kaan ilk olarak babası ile birlikte, 19 Eylül tarihinde çok sevdiği Merhum dedesi Erol Akkan’ın mezarını ziyaret ederek dedesine dualar edip helallik istedi.

Kaan’ın bu davranışı başta aile büyükleri olmak üzere tüm yakınlarını duygulandırdı. Erkekliğe ilk adımı atacağı güne sayılı saatler kala Kaan herkese örnek olacak bir davranışa daha imza atarak Babası ile birlikte 24 Eylül 2021 Cuma günü Selimiye Camii’ne giderek dualar etti. Bu süreçte Kaan’ın heyecanı ve sevinci ile birlikte gözlerindeki parıltı dikkatlerden kaçmadı.

VE ERKEKLİĞE İLK ADIM ATILDI

Geçtiğimiz hafta sonu Düğün töreni öncesinde Akşam saatlerinde gerçekleşen sünnet konvoyuna onlarca araç katılarak Kaan’ın mutlu gününde sevincine ortak oldular. Edirne’nin her noktasını turlayan konvoyun ardından Sivrikaya restaurant’ta başlayan düğün törenine çok sayıda seçkin davetli katıldı.  Kaan’ı bu anlamlı gecede yalnız bırakmayan davetliler unutulmaz bir gece yaşadı. Gökhan ve Nihal Akkan çifti, oğulları Kaan ve kızları Öyküm ile birlikte törene katılan davetlileri tek tek hoşladı.  

GECENİN AÇILIŞINDA İZMİR MARŞI BÜYÜK TAKDİR TOPLADI

Gecenin açılışını Haluk Levent’in İzmir marşı eşliğinde , oğulları Kaan ve kızları Öyküm ile birlikte yapan Gökhan ve Nihal çifti, davetliler tarafından dakikalarca alkışlandı. Gecenin ilk açılış dansını  Gökhan ve Nihal çifti ile birlikte  gecenin yakışıklısı Kaan ablası Öyküm ile birlikte yaptı. Davetlilerin unutulmaz bir gece yaşadığı  düğün töreninde eğlence gecenin geç saatlerine kadar devam etti. Bizde Edirne Ajans ailesi olarak Kaan’ı tebrik eder, sağlıklı, mutlu ve uzun ömürlü yıllar dileriz.

 1,315 total views,  10 views today

Next Post

AK PARTİLİ ESKİ VEKİLDEN İKTİDARA UYARI: "ENDİŞEMİZ, MUTFAKTAN GELDİK, MUTFAKTAN GİTME TEHLİKESİDİR!"

“ENDİŞEMİZ,MUTFAKTAN GELDİK, MUTFAKTAN GİTME TEHLİKESİDİR! Ak Parti 25. Dönem Edirne Milletvekili Şemsettin Emir yaptığı sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada vatandaşın geçim derdinin her geçen gün artıp, mutfaktaki yangının büyüdüğünü ifade ederek yaptığı açıklamalarla gündeme oturdu. Eski vekil Emir sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda ; “Sandık Darbesi, Yangın, Silahlı Darbeyle yıkamadıkları […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp