Kabataş” Cumhurbaşkanlığı Seçimi Hayırlı Olsun

admin

Lalapaşa AK Parti İlçe Başkanı Önder Kabataş yaptığı açıklamada. “ Sayın Genel Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan 10 ağustos Pazar günü yapılan halkımızın doğrudan seçimi ile Cumhurbaşkanı oldu. Recep Tayyip Erdoğan Türkiye’de halkın doğrudan seçtiği ilk Cumhurbaşkanımız oldu.  Başbakanımızın Cumhurbaşkanı olmasının Edirne’ye ve tüm ülkemize hayırlı olmasını temenni ederim. Bu seçimle halkımız ilk kez Cumhurbaşkanını kendi iradesi ile seçmiştir. Böylece hak ve adalet yerini bulmuştur.

ÖNDER KABATAŞ

Bu demokrasimiz açısından çok önemli bir gelişmedir. Bunun ülkemizde ilk kez uygulanması bu şerefli görevin bizim iktidarımız döneminde ve bizim Başbakanımız tarafından gerçekleşmesi bizim için de gurur verici bir durumdur.

 

 

 2 total views,  2 views today

Next Post

Bu Sonuçlardan Tüm Partiler Ders Almalı

10 Ağustos Cumhurbaşkanlığı seçimleri geride kaldı. Detaylı olarak incelendiğinde bu seçim sonuçlarından tüm siyasi partilerimizin ders çıkarması gerekir. Hiç kimse işin kolaycılığına kapılmasın. Burada ne bir zafer ne de bir mağlubiyet var. Bir tarafta tüm devlet olanaklarını kullanarak ve medya desteğini arkasına alarak yarışa katılan aday, diğer yanda bu imkânlardan […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp