Kadın Girişimciler dur durak bilmiyor

admin

Edirne Kadın Girişimciler Kurulu Kırklareli’nde düzenlenen “Türk Kadınının İş Hayatındaki Yeri ve Önemi” paneline katıldı.

Kadın Girişimciler Kurulu Kırklareli İcra Komitesi tarafından Kırklareli’nde düzenlenen “Türk Kadınının İş Hayatındaki Yeri ve Önemi” konulu panele Edirne Kadın Girişimciler Kurulu Elmas Aslan Başkanlığında katıldı.

Kadın  Girişimciler dur durak bilmiyor (1)

 

 

 

 

 

 

 

Kadın Girişimciler Kurulu Kırklareli İl İcra Komitesi tarafından Kırklareli Valisi Esengül Civelek’in himayelerinde “Türk Kadınının İş Hayatındaki Yeri ve Önemi “ isimli düzenlenen panelde, Trakya da ki Kadın Girişimciler Kurulları bir araya gelerek istişarede bulunma fırsatı yakaladı.

Kadın Girişimciler Kurulu Edirne İcra Komitesi Başkanı Elmas Aslan Panel de yaptığı konuşmada Edirne Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi’nin aktif olarak çalıştığını belirterek, gerçekleştirilen projeler ve önümüzdeki dönemde de gerçekleştirecekleri projeler hakkında bilgi verdi. Edirne Kadın Girişimciler Kurulu’nun Bulgaristan Burgaz şehrinde ki Kadın Girişimciler Kuruluna rol model olduklarını ve ortak toplantılar gerçekleştirdiklerini  söyleyen  Aslan, Burgaz Ticaret ve Sanayi Odası ile olan yakın ilişkilerine istinaden, kendilerinin de aynı Edirne’deki gibi bir Kadın Girişimciler Kurulu oluşturmasına vesile olarak rol model olduğu için, ödül aldığını da sözlerine ekledi.

Kadın  Girişimciler dur durak bilmiyor (2)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Panelde; Kırklareli Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü Üyesi Yrd. Doç. Dr. Sibel Tokatlıoğlu, “Kadın Girişimciliğe Teşvik Sebepleri ve Oluşumu, “Türkiye’deki Kadın Girişimcilerin Verileri”, “Türk Kadınının Profili, Sorunları ve Çözümleri” konularında, Mikro Kredi İstanbul Avrupa Bölgesi Müdürü Mehmet Tekin ise “Mikro Kredinin Türkiye’deki Oluşumu ve Gelişimi” konusunda bilgiler verdi.

 8 total views,  2 views today

Next Post

Vali Şahin Partilerin Milletvekili Adayları ve İl Başkanlarını ağırladı

Edirne Valisi Dursun Ali Şahin 7 Haziranda yapılacak genel seçimler öncesinde partilerin Milletvekili adayları ve il başkanları ile bir araya gelerek değerlendirmelerde bulundular. Vali Dursun Ali Şahin, İl Emniyet Müdürü Armağan Adnan Erdoğan ve İl Jandarma Komutan Vekili Albay Ergun Cebeci ile birlikte siyasi partilerin milletvekili adayları ve il başkanlarıyla […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp