Kadın Girişimciler İcra Kurulu ETSO Başkanını ziyaret etti

admin

IMG_9048

 

Edirne Ticaret ve Sanayi Odası koordinatörlüğünde görevlerini sürdüren İl Kadın Girişimciler İcra Kurulu Başkanı Elmas Aslan ve İcra Kurulu Üyeleri Yönetim Kurulu ETSO Yönetim Kurulu Başkanı  Cemil Güler’i ziyret etti.

 

Kadın Girişimciler İcra Kurulu heyeti ziyaret esnasında çalışmaları ve projeleri hakkında bilgi verdi.   Başkan Güler, ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, ülkenin kalkınması için girişimciliğin önemli olduğunu ve kadın girişimcilerin her alanda kendilerini göstermeleri gerektiğini söyledi. Kadınların toplumun özünü, temelini teşkil ettiğini söyleyen Güler:”Kadınlarımızın özelliklerine iş dünyasının çok ihtiyacı var. TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu da kadın girişimciler üzerinde çok duruyor. Söylemlerinde daha fazla sayıda kadın girişimcinin ekonomiye katılması gerektiğini vurguluyor.” dedi.

 

Kadın Girişimciler İcra Kurulu Üyelerine görevde bulundukları süre içerisinde yeni projeler üreterek çalışmalar yapmalarını  belirten Güler, Edirne Ticaret ve Sanayi Odası olarak Kadın Girişimciler Kurulu’nun kurulduğu günden bu yana hep yanında olduklarını ve desteklerini ifade etti.

 

 

 64 total views,  2 views today

Next Post

HAMZA YERLİKAYA’DAN YAĞLI GÜREŞLERİN İSİM HAKKININ SATILMASINA İLİŞKİN AÇIKLAMA

Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Hamza Yerlikaya, 650 yıllık geçmişe sahip Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri Organizasyonu’nun isim hakkının satılmasına ilişkin olarak, “650 yıllık geleneği milyar dolarla satın alamazsın, milyar dolarla da satamazsın. Mesele para değil” dedi. ‘Asrın Güreşçisi’ unvanlı Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Hamza Yerlikaya, 19-24 Mart tarihleri arasında Gürcistan’ın başkenti […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp