Kadın girişimciler işyerinde ziyaret ediliyor

admin

İl Kadın Girişimciler Kurulu, kurul üyesi olan kadın girişimciler iş yerlerinde ziyaret ediliyor. Yapılan ziyaretler ise kurul üyelerini motive ediyor.

etso kadın girişimciler

Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt ile Meclis Başkanı Mehmet Eren ve Edirne Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Elmas Aslan ve Meclis Üyesi Aydoğan Akıncı İl Kadın Girişimciler Kurulu, kurul üyesi olan kadın girişimcilerin iş yerlerinde ziyaret gerçekleştirdi.

etso kadın girişimciler (1)

Nur Güzellik Salonu işletme sahibi İlknur Özcan ve Uzunismail A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Nükhet Uzunismail işyerlerinde ziyaret edildi. Ziyaretler esnasında heyet işletme sahiplerinden bilgi alarak İl ekonomisi hakkında görüş alışverişinde bulundu.

etso kadın girişimciler (2)

Edirne Ticaret ve Sanayi Odası yönetimi olarak üyelerin sorunlarının çözümü noktasında gerekli tüm çalışmaları yaptıklarını söyleyen Zıpkınkurt, işletme sahiplerine Edirne Ticaret ve Sanayi Odası’ndan beklentilerini sordu. “Edirne’de kadın girişimci sayısının artmasını istiyoruz” diye konuşan Zıpkınkurt: “Kadın ve genç girişimcileri destekliyoruz. Dünyada kadınlar her zaman ön plandalar. Ticaret hayatında da ön planda olmalılar. Kadın girişimcilerimizin Türkiye şartları içerisin de daha fazla iş imkanlarına kavuşmalarını arzu ediyoruz.”

etso kadın girişimciler (3)

Edirne Kadın Girişimciler Kurulu çalışmalarını da takdirle izlediklerini ve destek verdiklerini söyleyen Zıpkınkurt, “Kadın ve Genç Girişimciler Kurullarımızı çok önemsiyoruz ve her anlamda destekliyoruz. Kadın Girişimciler Kurulumuz bugüne kadar güzel çalışmalara imza attı. Kurulumuzun bundan sonraki çalışmalarda yine aynı şekilde çok daha güzel çalışmalara ve projelere imza atacağına inanıyorum” dedi.

 

 110 total views,  2 views today

Next Post

Edirne’de Sağlık Yöneticileri ile Eczacılar Buluştu

Edirne Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliği, Edirne Sağlık Müdürlüğü, Edirne Halk Sağlığı Müdürlüğü ve Edirne Eczacılar Odası tarafından organize edilen, eczacıların sağlık sunumu hizmetleriyle ilgili karşılaştıkları sorunların masaya yatırıldığı toplantı 02 Haziran 2014 Pazartesi günü Edirne Devlet Hastanesi’nin konferans salonun gerçekleşti. Eczacılar Odası’na bağlı eczane sahiplerinin yoğun katılımıyla gerçekleşen toplantıda; […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp