Kadın Girişimcilerden Vali Şahin’e teşekkür

admin

Kadın Girişimcilerden Vali Şahin’e teşekkür (3)

 

 

 

 

 

 

Edirne Kadın Girişimciler Derneği Başkanı Elmas Aslan ve cumartesi pazar yerinde Kırsalın Doğal Pazarı ve Girişimci Kadınlar Doğal Ürünler pazarında organik ürünler satan kadınlar Vali Dursun Ali Şahin’i ziyaret ederek teşekkür ettiler.

Edirne Kadın Girişimciler Derneği Başkanı Elmas Aslan, cumartesi pazarında pazar günleri açılan Kırsalın Doğal Pazarı ve Girişimci Kadınlar Doğal Ürünler pazarının açılışındaki desteklerinden dolayı Vali Dursun Ali Şahin’i ziyaret ettiklerini söyledi.

Kadın Girişimcilerden Vali Şahin’e teşekkür (1)

 

 

 

 

 

 

 

Vali Şahin’de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Edirne kadın istihdamı bakımında Türkiye’nin en önde gelen illerinden biri. Çalışan ve üreten kadın her zaman daha özgüvenli olur ve aile ekonomisine katkı sağlar. Bizde kadınlarımızın ürettikleri pazarlamasını yapabileceği bir pazar açtık ve burada el emeği göz nuru ürettikleri ürünleri satıyorlar. Böyle girişimlere her zaman destek veriyoruz ve vermeye devam edeceğiz. Ayrıca valilik olarak il genelinde kadınlarımıza yönelik meslek edindirme kurslarına devam ediyoruz” dedi.

Kendi ürettikleri ürünlerden Vali Şahin’e hediye eden Kadın Girişimciler daha sonra toplu fotoğraf çektirdi.

Kadın Girişimcilerden Vali Şahin’e teşekkür (2)

 143 total views,  2 views today

Next Post

Özel Kreş ve Bakımevi personeline seminer

            İlimizde okul öncesi eğitim veren kreş ve özel bakım merkezleri personeline “Çocuk ile iletişim, davranış ve uyum problemleri, öfke kontrolü, çocuk ihmal ve istismarı” konularında seminer düzenlendi. Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüme bağlı birimlerde görev yapan; Sosyal Hizmet Uzmanı, Psikolog, Sosyolog vb. meslek […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp