KADIN GİRİŞİMCİLERE ŞÜKRAN PLAKETİ

admin

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com

Edirne kadın girişimciler Kurulu icra komitesin Başkanı Elmas Aslan yaptığı açıklamada,Bulgaristan’ın Yambol Ticaret ve Sanayi Odası kuruluşu’nun 20’inci yılı kutlama törenine işbirliği içinde olduğu Trakya’daki tüm oda,borsa belediyelerini davet ettiğini Törende, Yambol Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Stoyko Stoyçev birlikte çalışma ve işbirliği içinde oldukları sivil toplum kuruluşlarına plaket verdiğini belirterek şunları kaydetti; “

edirne-kadın-girişimciler

Edirne Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi’ni temsilen Başkan Elmas Aslan’ında davetli olduğu törende, Edirne Kadın Girişimciler Kurulu adına şükran plaketi aldı.

Bulgaristan Yambol Euroclub Women’ın liderliğinde ve ortaklığında yürütülen Edirne Ticaret ve Sanayi Odası ile Edirne Kadın Girişimciler Kurulu’nun “Sınır Ötesi Kadın Dünyası” isimli AB projesi kapsamında Yambol Ticaret ve Sanayi Odası ile de ortak çalışmalarda bulunulmuştu. Yapılan bu ortak proje çalışmalarından dolayı Edirne Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Elmas Aslan teşekkür plaketini Yambol Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Stoyko Stoyçev’in elinden aldı.

edirne-kadın-girişimciler2

Yambol TSO Başkanı törende yaptığı konuşmada tüm yönetici ve işadamlarına teşekkür ederek ortak çalışmaların süreceğini söyledi.

 152 total views,  2 views today

Next Post

Gürkan “Kurtuluş Günleri Ulusal Dayanışma Günüdür”

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com Edirne CHP milletvekili Recep Gürkan Edirne ve ilçelerinin düşman işgalinden kurtuluş günleri ile ilgili açıklamasında Edirne ve ilçelerinin düşman işgalinden kurtulduğu günler; ulusal dayanışma ve bütünleşmeyi, bir ulus olma sevincini ve hep birlikte tek hedefte birleşerek, ulusal onuru koruma erdeminin […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp