Kadına Yönelik Şiddetin Önlenmesi Kapsamında Toplantı Gerçekleştirildi

admin

Edirne Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü olarak Kadına Yönelik Şiddet ile Mücadele  İl Eylem Planı Hazırlamak kapsamında Edirne ili geneli Kadın Hizmetleri alanında çalışan kuruluşlar arası teknik kurul toplantısı gerçekleştirildi.

Edirne Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı Edirne Şiddet Önleme ve İzleme Merkezi Müdürlüğü bünyesinde görevli Psikolog Ayla ŞANS’ın sunumunu yaptığı toplantıda genel hatları ile; Kadına Yönelik Şiddet ile Mücadele, Kadın Hizmetleri Kapsamında Uluslararası Planlar, Edirne İli Geneli Kadına Yönelik Hizmetler Kapsamında İstatistiki Bilgiler ve Kurumlar arası İş Birliği konuları yer aldı.

Gerçekleşen toplantıya, Edirne Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ve bağlı kuruluşlardaki Kadın Hizmetleri Birimi Çalışanları, Edirne Barosu adına Av. Büşrahan Altun, Edirne İl Sağlık Müdürlüğü, Edirne Belediyesi, Edirne İl Jandarma, Edirne İl Emniyet Müdürlüğü, İl Göç İdaresi Müdürlüğü, Edirne Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü, Edirne Milli Eğitim Müdürlüğü, Edirne Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı temsilcileri katılım sağladı.

 

 88 total views,  5 views today

Next Post

Sultanların Şehri Edirne; Posta Gazetesi’nde

Posta Gazetesi’nin ‘Posta ile Kentler Zirvesi’ isimli gezi programının bu seferki adresi Edirne oldu. Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ın ev sahipliğinde Sultanların Şehri, Şehirlerin Sultanı Edirne’yi gezen birbirinden değerli yazarlar izlenimlerini okuyucularıyla paylaştı; yazarlar herkesin Edirne’ye gitmesini; Edirne’nin tarihini ve eşsiz lezzetlerini tanımalarını istedi. Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, geçtiğimiz […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp