Kadınlar Matinesine büyük ilgi

admin

Edirne Belediye Başkanlığı kültür sanat etkinlikleri kapsamında, şölen havasında geçen Kadınlar Matinesi, Edirneli bayanların yoğun talebi üzerine, hafta sonu üç farklı yerde düzenlendi.

hamdi sedefçi kadınlar matinesi

Ücretsiz olarak düzenlediği kültür ve sanat etkinlikleriyle, Edirnelileri, kültür ve sanatla buluşturan Edirne Belediyesi’nin “Kadınlar Matinesi” etkinliği, Edirneli kadınlardan büyük ilgi görürken; Cumartesi günü Adalay Düğün Salonu’nda, Pazar günü de Acar Park City ve Aşiyan Düğün Salonu’nda düzenlenen Kadınlar Matinesi’ne, Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi’de katıldı.

hamdi sedefçi kadınlar matinesi (2)

Edirne Belediye Başkanlığı’nın ücretsiz olarak düzenlediği kadınlar matinesinde bu hafta sonu ünlü sanatçı Emirkan ile gönüllerinde eğlenen kadınlar, Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi’nin de etkinliğe gelmesiyle eğlenceyi doruğa taşıdılar.

hamdi sedefçi kadınlar matinesi (3)

7’den 70’e salondaki kadınların ilgisi karşısında duygulanan Sedefçi, Edirneli kadınlar tarafından uzun süre ayakta alkışlandı.

Tek tek tüm kadınlara karanfil hediye ederek, kadınlarla sohbet eden Başkan Sedefçi, “Sizlerin bu sevgisi ve desteği karşısında, bir dönem daha sizlerle olacağımıza inancım tam. Ve sizlere hizmet etmekten büyük onur duyuyorum. Hepinize teşekkür ediyorum.” dedi. Sedefçi ayrıca, Edirne Belediyesi olarak kadınlara yönelik gerçekleştirdikleri ve planlanan projelerinden bahsederek, “Edirne Belediyesi olarak bizler de, kadınlarımıza her platformda destek olabilmek, onlara faydalı bir şeyler katabilmek açısından, kadınlarımızın ücretsiz faydalanabilecekleri elişi atölyeleri, spor, kuaför ve cilt bakımı yaptırabilecekleri Fatih Mahallesinde Zübeyde Hanım Kadın Lokali’mizi hizmete açtık. Ayrıca Bostanpazarı Caddesinde EKK Kadın Meclisi işbirliğiyle İlhan Koman ve Kültür Merkezi’ni faaliyete geçirdik. Kadınlarımızın her platformda daha etkin rol almalarını sağlamak için, Edirne Belediyesi olarak her zaman kadınlarımızın destekçisi olacağız.” diye konuştu.

hamdi sedefçi kadınlar matinesi (1)

Pek çok sürprizin de yer aldığı organizasyon kapsamında Kadınlar Matinesi Emirkan’ın muhteşem konseriyle kadınlar doyasıya eğlendiler. Edirne Belediyesi’nin bu tür etkinlikleri ile güzel bir hafta sonu geçirdiklerini belirten Edirneli kadınlar, “Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi’ye böyle bir etkinlik düzenlediği için teşekkür ediyoruz. Başkanımız Hamdi Sedefçi ile birlikte, Edirne’de kültür sanat etkinlikleri arttı. Özellikle biz kadınlara yönelik hayata geçirdiği birçok proje ile Edirne’de hem sosyal yaşam anlamında, hem de ekonomik anlamda biz kadınlara çok büyük katkılar yaptı. Başkanımız Hamdi Sedefçi’ye Edirne’mizi güzelleştirdiği için, bir tarih kültür kenti haline getirdiği için çok teşekkür ediyoruz. Kendisine bu dönem içinde desteğimiz ve güvenimiz tamdır. ” dediler.

 

 

 112 total views,  2 views today

Next Post

Özel Trakya, başarılı hastaneler arasında

Edirne Özel Sağlık Hizmetleri A.Ş. bünyesinde faaliyet gösteren Özel Trakya Hastanesi yöneticileri ve çalışanları, düzenlenen eğlencede bir araya geldi. Gecede konuşan Edirne Özel Sağlık Hizmetleri Ticaret A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Yazgan, Özel Trakya Hastanesinin Edirne’de önemli bir sağlık kuruluşu olduğuna dikkati çekerek, “Geçtiğimiz günlerde Sağlık Bakanlığı tarafından hastanemizde gerçekleştirilen […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp