Kadınlar teşekkür etti

admin

Edirne Belediye Başkanlığı Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nce, Edirne Merkez’de yaşayan 65 yaş üstü vatandaşlara yönelik başlatılan proje devam ediyor.

Edirne Belediye Başkanlığınca, Karaağaç Mahallesi’nde yaşayan 65 yaş üstü vatandaşlara yönelik Edirne turu gerçekleştirildi. Karaağaç Mahallesi’nde yaşayan 65 yaş üstü kadınların katıldığı Edirne Gezi turu sabah saatlerinde yeni yerleşim bölgesinin otobüsle ile gezilmesi ile başladı. Gezi turu kapsamında, Sarayiçi Bölgesi, Sultan II.Beyazıt Külliyesi, Balkan Şehitliği, Edirne Belediyesi Zübeyde Hanım Kadın Lokali, Lozan Anıtı ve Edirne Belediye Binası ziyaret edildi.

KADINLAR TEŞEKKÜR ETTİ (4)

 

 

 

 

 

 

 

Edirne Belediyesi’ne ait Zübeyde Hanım Kadın Lokali’nde düzenlenen ücretsiz kurslar, kuaför, spor hizmetleri ve faaliyetler hakkında bilgiler alan Karaağaç Mahallesi sakini kadınlar, memnuniyetlerini dile getirerek, tüm personele ilgilerinden dolayı teşekkür ettiler.

KADINLAR TEŞEKKÜR ETTİ (2)

 

 

 

 

 

 

 

Protokol Evi’nde, Belediye Bandosu’nda görevli müzisyenlerin çaldığı parçalarla eğlenceli bir ortamda öğle yemeklerini yiyen kadınlar, sonrasında Edirne Belediyesi Binası’na geçtiler. Belediye Binası’nda kendilerini Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan ve Belediye Başkan Yardımcısı Çiğdem Gegeoğlu karşıladı. Meclis Salonu’nda Karaçağaç Mahallesi sakini kadınları ağırlayan Belediye Başkanı Recep Gürkan, Belediye olarak kadınlara yönelik gerçekleştirdikleri projeler hakkında bilgiler vererek, onlarla sohbet etti.

KADINLAR TEŞEKKÜR ETTİ (3)

 

 

 

 

 

 

 

Kadınlar, yıllardır bu kentte yaşadıkları halde, Edirne’yi bu kadar ayrıntılı bir gezme fırsatı bulamadıklarını ifade ederek, teşekkür ettiler. Kadınlar, “Birçoğumuz Edirneliyiz. İnsanoğlu, her an gözünün önünde duran güzellikleri hep sona saklıyor sanki. Bizlerde hep en yakınımızda duran kentimizin güzelliklerini Edirne Belediyesi sayesinde keşfediyoruz. Çok iyi düşünülmüş bir proje olmuş. Belediye Başkanımız Recep Gürkan’a, Belediye Başkan Yardımcımız Çiğdem Gegeoğlu’na ve diğer emeği geçen tüm personele teşekkür ediyoruz.” dediler.

KADINLAR TEŞEKKÜR ETTİ (1)

 280 total views,  5 views today

Next Post

Solist Yeşim BİRGİN konseri

Kültür ve Turizm Bakanlığı Güzel Sanatlar Genel Müdürlüğü Edirne Devlet Türk Müziği Topluluğu sanatçılarından Yeşim BİRGİN Devecihan Kültür Merkezinde sanatseverlerle buluştu.               Yeşim BİRGİN’in solist olarak katıldığı konsere Edirne Valisi Dursun Ali ŞAHİN, Emniyet Müdürü Rahmi BAŞTUĞ, Kültür        Müdürü Ahmet HACIOĞLU, Topluluk Müdürü […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp