Kadirhane Caddesinde araç park yeri

admin

Edirne Merkez Sarıca Paşa Mahallesinde Kadirhane caddesinde yıkılmaya yüz tutmuş metruk bina duvarları dibinde park eden araçlar ve buradan geçen insanlar için tehlike oluşturuyor.

Kadirhane Caddesinde araç park yeri

 

 

 

 

 

 

 

 

Duvarları her an yıkılacak vaziyette olan  binanın  yanının araç park alanı olarak kullanılmasının araçlar ve insanlar açısından büyük tehlike oluşturacağına dikkat çeken çevre sakinleri “Aslında bu bina ve çevresine araçlar ve insanlar  yaklaşmamalı. Harabe halindeki evin duvarları her an yola yıkılıp kazaya neden olabilir.

Bu bilindiği halde, neden burayı araç park alanı olarak kullanılmasına müsaade ediliyor. Bu can ve mal güvenliği açısından çok tehlikeli. Ne yazık ki, bu tehlike dikkate alınmıyor. Buradan yetkilileri bir kez daha uyarmak istiyoruz. Bu köhne binanın duvarların  dibi  otopark alanı olmamalıdır. Bu köhne bina duvarının yola yıkılması sonucu meydana gelecek kazanın sorumlusu kimler olacak” değerlendirmesinde bulundular.

 

 211 total views,  2 views today

Next Post

Kıbrıs Gazilerine üstün hizmet takdirnamesi verildi

Edirne Muharip Gaziler Derneğinde düzenlenen törende Kıbrıslı Gaziler Derneği takdirnameleri gündeme getirildi. Buradaki Toplantıya  Aile ve Sosyal Politikalar Edirne il Müdürü   Bilgin Özbaş ve Gaziler Derneği Başkanı İbrahim Çalış ve Yönetim  Kurulu Üyeleri katıldı. Türkiye – Kıbrıs Türk Cumhuriyeti işbirliği Cemiyeti tarafından  Kıbrıs Barış Harekatının  40. yıldönümü anısına  Edirneli Muharip  […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp