Kadirhane sokağındaki trafik açmazı

admin

Edirne merkez  Sarıcapaşa Mahallesi Kadirhane sokağında yolun her iki yanına park eden araçlarla  yoldaki araç trafiği felç oluyor yoldan geçmek mümkün olmuyor .

Tek  yönlü  olarak trafiğe açık olan  yolda trafik kurallarını ihlal eden araçlar yolun  trafiğin kilitlenmesine neden oluyor.

Kadirhane sokağındaki trafik açmazı

 

 

 

 

 

 

 

Bu yola  acilen bir  trafik düzeninin getirilmesi gerektiğini belirten mahalle sakinleri; “  bu yolda öyle an oluyor ki,  araçlar arasından vatandaşların geçmesi mümkün olmuyor yol araçlarla kapanıyor. Yolda  biriken araçlarla  yol adeta otopark alanı haline geliyor “ dediler .

BU YOL HASTANE YOLU

Kadirhane yolunun aynı zamanda hastane bağlantı  yolu olduğuna değinen vatandaşlar. Böyle önemli bir yolda trafik sorununun olması, araçların yolun iki yanına park etmesinin önüne geçilmesi gerektiği uyarısında bulunarak bu sorunu yetkililere defalarca iletmiş olmalarına rağmen bir çözüm yolu bulunamadığını belirttiler.

 

 

 

 28 total views,  2 views today

Next Post

Belediye ile firma anlaştı eski terminal sorunu çözüldü

Eski terminal, eski belediye binası yeri konusunda açıklama yapan Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan eski terminal yerinin bir firma tarafından satın alındığını daha sonra bu firmanın da yeri başka bir firmaya sattığını bu konulara girmek istemediğini belirterek, Alıcı firma için parsel sınırlarının belirlenmesi gerekiyordu. Belirlenen ölçüme göre E-5 yolu bu […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp