Kahve seçim için en çok çalışan AK Parti ile DSP

admin

Parti il merkezinde bir basın toplantısı düzenleyen AKParti İl Başkanı Müjdat Kahve seçim çalışmaları ve Başbakan’ın Edirne’ye gelişi konusunda bilgi verdi. Kahve, mahalli seçimle süresince en çok çalışan partinin kendi partileri ile DSP olduğunu söyledi.

müjdat kahve - melek uzgör yürük basın toplantısı (1)

18 mart çarşamba günü Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın Edirne’ye gelerek miting Selimiye meydanında miting yapılacağını belirterek şunları kaydetti; “ Bilindiği gibi üç buçuk ay önce başbakanımız Edirne’ye teşrif etmişlerdi. 11 Yıllık AKP iktidarında başbakanımızın Edirne’ye yapacağı 14. Ziyaret oluyor. Başbakan’ın diğer siyasiler gibi Ankara’da oturup ülkeye yönetmek istemiyor. Bizzat ülkenin her karış toprağını gezip ülkenin insanı ile görüşmektedir.sorunları yerinde belirliyor. Edirne7de muhalif belediye başkanı olmasına rağmen Başbakan’ın Edirne’ye kaç kez geldiği malum. Başbakanımızın Edirne Mitinginde kentimize yönelik büyük projelerle ilgili müjdeler vereceğini Edirne7de kronikleşen yerel sorunları çözmek için 5 Aralıktan bu yana adayımızla birlikte gece gündüz demeden çalışıyoruz. Edirnelilerin bu seçimde hizmeti düşünerek, şehrin geleceğini dikkate alarak oy kullanacaklarını bunun esonucunda AK parti belediyeciliğini tercih edeceğini biliyoruz. Edirne mahalli seçimlerinde seviyeli bir yarış yapılmaktadır. Alanlarda iki partinin yoğun çalışma yaptığını görüyoruz. DSP ve AK Parti olarak yoğun bir çalışma yürüttüklerini müşahede ediyoruz.

müjdat kahve - melek uzgör yürük basın toplantısı

RECEP GÜRKAN ZORAKİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI OLDU

Zoraki belediye başkan adayı yapıldığını Genel Başkanın zoru ile aday olduğunu bu yönde isteksiz olduğunu her konuşmasında ifade eden CHP Belediye Başkan adayı Recep Gürkan yaptığı seçim çalışmalarında genel söylemlerle geçiştiriyor. Edirne sorunlarına değinmiyor. Kendileri burada var olduğu iddia edilen CHP oylarına hitap ederek basit söylemlerle belediye başkanlığını kazanacağını iddia ediyor. Edirne’nin sorunları buraya gönülsüz olarak aday yapılan kimselerle çözümlenemez. Kentin sorunları Adayımız Ahmet Günşen’in dediği gibi Edirne’nin sorunlarını çözmek için değil elimizi başımızı dahi taşın altına koyarız diyen Belediye Başkan adayımız tarafından çözüme kavuşacaktır. Biz böylece aday belirlemede ne kadar doğru karar verdiğimizi bugün daha iyi anlıyoruz. 30 Mart seçimlerinde sandıktan inşallah başarılı olarak çıkacağız. Recep Gürkan’ın şeffaflıkla ilgili söylemi ile ilgili olarak, Gürkan’ın Milletvekilliği öncesi T.üniversitesinde genel sekreterlik yaptığı dönemde şeffaflığını sağlamasını o zamanki zanların üzerinden kaldırmasını bekliyoruz. O dönemde partizanca yapılan uygulamalar, kayırmalar, işi almalarda, Koskoca Trakya Üniversitesinin iflas edecek duruma getirilmesinin Bir numaralı müsebbibi o denemdeki Genel sekreteri Recep Gürkan’dadır. O dönemdeki işlerin hesabı görülmeden şeffaflığı sağlanmadan bizim Gürkan’a güvenimizin olmadığını belirtmek isterim. Bu arada Genel Başkan Yardımcılarımız ve bakanlarımız sık sık ilimizi ziyaret ediyor, İlçelerde de çalışmalar sürdürülüyor. Başbakanımızın ardında 21 Mart Cuma günü de İstanbul Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ta Adayımıza destek vermek üzere Edirne’ye gelecek. Edirne’nin sorunlarının çözümünde İstanbul’un da ciddi katkılarının olacağını biliyoruz.” Dedi.

müjdat kahve - melek uzgör yürük basın toplantısı (2)

 

 

 56 total views,  2 views today

Next Post

Uzunköprü İlçesi Modern Bir Huzurevine Kavuştu

Uzunköprü ilçesinde İrfan Öztürk ve İbrahim Öztürk adlı işadamları tarafından yapılan huzurevi Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam’ın da katıldığı törenle açıldı. Törene Edirne Valisi Hasan Duruer, Uzunköprü Belediye Başkanı Enis İşbilen,Uzunköprü Kaymakamı, Kemal Yıldız,ETSO Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt, Meclis Başkanı Mehmet Eren, Ticaret Borsası Başkanı Özay Öztürk […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp