Kahve Şoförler Ve Otomobilciler Odasını Ziyaret Etti

admin

AKP il başkanı Müjdat KAHVE Ankara dönüşünde Edirne’deki ziyaretlerine başladı.Edirne Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Erbey KILIÇ’ı makamında ziyaret eden  Kahve Oda başkanının   dilek ve şikayetleri dinledi. Bakanı kutlamak amacıyla Ankara’ya gelen herkese teşekkür eden Kahve ; ‘’Edirne’ye talih kuşu kondu bu konan kuşu Edirne olarak kaçırmamamız gerek.’’  dedi.

Kahve, Müezzinoğlu  ile Edirne’ye yapılacak bir fen lisesi için protokol imzalandığını dile getirdi.Kılıç ziyareti için İl Başkanı  Kahveye teşekkür etti.

Odanın aktif 950 üyesinin olduğunu belirten Erbey Kılıç, Kahve’ye sorunlarını dile getirdi.

D4 belgesi ile bir çok köy arabası şoförü ve vatandaşın çok mağdur olduğunu, bu konuyla ilgili yardımlarını beklediğini söyledi.Kahve yapılan düzenlemelerden sonra  Süloğlu ve Lalapaşa’da yaşayan vatandaşların bu çileden kurtarılacağını söyledi.

Şoförler Odası Başkanı Kıyık üzerinden gelen arabalara Bostan Pazarı civarına bir otopark yapılabileceğini  belirten .Kahve,en kısa zamanda Sağlık Bakanı  Müezzinoğlu’nun Edirne’yi ziyaret edeceğini de söyledi.IMG_3985

 155 total views,  2 views today

Next Post

Sesini Duyurmak İçin Otobüs Yaktı

 MUSTAFA ALTUNHAN”BİZ 10 MİLYON LİRA VERİP  OTOBÜS TERMİNALİNİ  ALDIK. ADAM BENZİNLİKTE OTOBÜSÇÜLÜK YAPIYOR”DEDİ       Edirne Şehirlerarası Otobüs Terminali’nin işletmeciliğini alan Altunhan Şirketler Grubu’nun Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Altunhan, başka bir firmanın benzin istasyonundan otobüs kaldırmasını otobüs yakarak protesto etti. Otobüs alev alev yanmak üzereyken olay yerine gelen itfaiye ekipleri otobüsü söndürdü. […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp