Kahve “Yönetimin İstifası Söz konusu Değil”

admin

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com

Ak Parti İl Başkanı Müjdat Kahve İl Merkezinde bir basın toplantısı düzenledi.Buradaki toplantıya kadın Kolları Başkanı Melek Yörük,Merkez İlçe Başkanı Mehmet Özülkü,Gençlik Kolları Başkanı ve partililer katıldı.

akp_müjdat_mehmet_gençlik1

Cumhuriyetin 90. Yılının kutlandığını belirten Kahve “Cumhuriyet halkımızın ortak kazanımıdır. Cumhuriyet belli kesimlerin tekelinde değildir. Belli kesim kendilerini ön planda gösterme gayreti var. Bu yönde çeşitli oyunlar oynanıyor. Demokrasi olmadan Cumhuriyet olmaz.90. yılını kutladığımız Cumhuriyet Bayramını ilelebet kutlama dileklerini sunarım.

akp_müjdat_mehmet_melek

Atamız Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir dedi. Milletimizden büyük irade olamaz. Muasır medeniyetler seviyesine ulaşma hedefimiz olmalı” dedi.

akp_toplanti

AY SONUNDA BAŞVURULAR BİTİYOR

Bir süre önce kamuoyuna duyurulan bir haberde Ak parti yönetiminin istifa ettiğinin belirtildiğini kaydeden Kahve “ partimizde teşkilat değişimi yok bu haberlerin gerçekle ilgili yok. Bilindiği gibi Mahalli idarelerde görev yapan yöneticilerimizin istifa etmeleri gerekiyor. Yönetimde olan arkadaşlarımız da istifalarını verdiler. Bunun görevden ayrılma ile ilgisi yok yönetim Kurulu arkadaşlarımız arasında on kişinin üzerinde çeşitli görevlere aday olacaklar var. Partimizde 1 Ekim saat 17.00 ye kadar adaylık başvuruları kabul ediliyor.

Bu arada bazı çevreler Cumhuriyeti kendi tekelleri altında gibi gösteriyor. Cumhuriyete en büyük hizmeti bizim partimiz yaptı 150 yıllık hayalimizi gerçekleştirdi. Deniz altından iki kıtayı birleştirdik. Ve 3. Köprünün temelini attık Cumhuriyete sahip çıkma budur.

30 Ekim’de üç bakanımız Edirne’de olacak. Bu arada Valiliğin Muhtarlarla toplantısı gerçekleşecek. Roman dernekleri ile bölge toplantısı gerçekleşecek. Roman dernek temsilcilerine bir gece tertiplendi. Roman Enstitüsünün kurulması kabul edildi bu enstitünün büyük ihtimalle T.Üniversitesinde kurulacağını umuyoruz. Yurt dışından araçlarını Edirne sanayi sitesinde onarılması konusunda kolaylıklar getirildi. Bunun esnaflarımıza büyük yarar getireceğini umuyorum.” dedi


akp_müjdat_mehmet_gençlik-kapak


 

 

 

 79 total views,  2 views today

Next Post

CUMHURİYET BAYRAMIMIZ

Cumhuriyetimizin temelinin atılmasından bu yana bir asra yakın süre, tam 90 yıl geçmiş. O günleri gören nesillerin dedelerimizin aramızdan ayrıldığı bir zamana ulaştık. Hepimiz okullarımızda Cumhuriyet sevgisi ile yetiştik. Sımsıcak sözcüklerle göğsümüz kabararak şiirler okuduk marşlar söyledik .Adından da anlaşılacağı gibi, Cumhuriyet halkın söz sahibi olduğu dünyada en çağdaş yönetim […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp