Kahveciler Odasının Yeni Başkanı “Hakan Gönay” oldu

admin

Edirne Kahveciler ve Gazinocular Odası’nın olağan kongresi Edirne Esnaf Kredi Kefalet Düğün Salonu’nda gerçekleşti.

Pazar günü saat: 11’de başlayan Kongreye, Edirne İl Ticaret Müdürü Mahmut Altun, Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Emin İnağ, Edirne Bakkallar ve Tekel Bayileri Esnaf Odası Başkanı Süleyman Yaşagör, Edirne Terziler Odası Başkanı Hakan Fındıklı,STK ve Oda temsilcileri ile birlikte üyeler katıldı.

4 Adayın yarıştığı Kongrede ilk olarak Divan heyeti oluşturuldu. Saygı duruşu ve İstiklal marşının okunmasıyla başlayan kongrede Divan Başkanlığına Emin İnağ Oy birliği ile getirildi. Kongrenin açılış konuşmasını yapan İl Ticaret Müdürü Mahmut Altun; Adaylara başarılar dileyerek, Kongrenin tüm üyelere hayırlı uğurlu olması temennisinde bulundu. Daha sonra Kürsüye Bir süredir sağlık sorunları nedeniyle rahatsızlığı devam eden Eski Başkan Timur Erdoğan veda konuşması yaptı. Bugüne kadar odada verilen hizmetlerin üyeler adına yapıldığını anımsatan Erdoğan, görevde bulunduğum süre içerisinde her zaman odamızın ve üyelerimizin menfaati için çalıştık. Bize bugüne kadar değer veren ve destek olan değerli üyelerimize teşekkür ederim” dedi.  Konuşmanın ardından Eski Başkan Timur Erdoğan’a üyeler ve oda adına Emin İnağ tarafından Teşekkür plaketi takdim edildi. Seçime giren 4 aday ile birlikte hatıra fotoğrafı çektiren eski Başkan Erdoğan, adaylara başarılar diledi.

Seçime Katılan Adaylar ekibiyle birlikte sahneye çıkarak üyelere tanıtıldı. Daha sonra her adaya kürsüde söz hakkı verildi. Adaylara üyelere projeleri ve yapacakları hizmetler hakkında bilgiler verdi. Ardından oy verme işlemine geçildi. 369 üyenin oy kullandığı seçimde Saat:17.00’de sona eren oy verme işlemi ardından yapılan sayımda seçime mavi liste ile giren Hakan Gönay ve ekibi 175 oy alarak kazanan taraf oldu.  Diğer Adaylardan seçime Kırmızı liste ile giren Mehmet Avcı ve ekibi 104 oy, Beyaz liste ile giren Adil Tuna ve ekibi 68 oy, Sarı liste ile giren Cemil Dere ve ekibi ise 22 oy aldı.

Gazetemize açıklama yapan Hakan Gönay; “ Biz odamızın seçimlerine iyi hazırlandık. Üyelerimizin sorunlarını yakından biliyoruz. Ekibimle birlikte sorunların üstesinden gelmek için aday olduk. Sağ olsun üyelerimiz bize bugün büyük destek verdi. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bugün burada kaybeden olmadı aksine kazanan odamız oldu. Bundan sonra odamız için yeni bir dönem başlayacak. Hepimize hayırlı, uğurlu olsun.” Dedi.

Böylece Edirne Kahveciler ve Gazinocular Odası’nın yeni Başkanı Hakan Gönay oldu. Edirne Ajans ailesi olarak Hakan Gönay ve ekibini tebrik eder, yeni görevinde başarılar dileriz.

 

 126 total views,  2 views today

Next Post

18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitlerini Anma günü

18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi ve Şehitlerini anma günü nedeniyle Edirne’de Asker Hastanesi Şehitliğinde Anma töreni düzenlendi. Buradaki törene  Edirne Valisi Günay Özdemir, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, AK Parti Edirne Milletvekili Rafet Sezen, CHP Edirne Milletvekilleri Erdin Bircan ve Okan Gaytancıoğlu, Şehit aileleri Derneği Başkanı Faruk Çiftçi ve yönetimi, […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp