Kahve’den Gürkan’a Müfteri Suçlaması

admin

Ey sayın Recep Gürkan sana Sayın dememin tek sebebi Edirne halkının oyları ile seçildiğin için dün yaptığın açıklamalardan sonra sana sayın da demem. Müjdat Kahve’nin adını haksız kazançla bir arada zikrederken çok dikkat edeceksin. Seni herkesin önünde müfteri ilan ediyorum.

DSC_2391

Müjdat Kahve’nin yaptığı bir ithalat elde ettiği bir haksız kazancı ispat edemezsen seni müfteri olarak ilan ediyorum. En küçük bir ispatında görevimi terk etmeye hazırım. Sen bunun sonucunu yaparsın bunu bilmem. Sizler böyle ortaya laf atıp sonra inkar etmeye alışıksınız. Akşam aydım sabah caydım olmaz.

TARİHİ KÖPRÜLERİ BİZ ONARDIK

Sayın Recep Gürkan Edirne Belediyesinin 20 yıllık yönetimini bu konuda basiretsizliğini iş bilmezliğini örtmek mi istiyorsun.70 yılda el atmadığınız tarihi köprülere biz el attık.

Bizim dönemimizde köprüler onarıldı. Şehir içi ulaşım tarihi köprülere mahkûm olduğu için köprülerde sorun yaşandı. Sizin Belediye Başkanınızın bazen bir metreye varan asfaltlarını o köprülerin üzerinden bu köprülerin yıkılmasını önledik. İktidarlar ve yönetimler ağlama yeri olamaz.

Saraçhane Köprüsü bürokratik engeller nedeniyle açılamıyor. Edirne’de akmayan sulardan, çöplükten de mi Ak parti sorumlu Belediyenin ulaşım beceriksizliğinden de biz sorumluyuz. Yapamıyorsanız bırakın ve gidin yapacaklar hazırdır.

İşbaşına geleceğiz. Bundan böyle de lütfen adımı ağzına alırken desturla al şahsıma ve partime hakaret etme. Yoksa bundan sonraki bir açıklamanızda adliyede yargı önünde sizle hesaplaşacağız” dedi.      Kızılay tarafından sünnet düğününde takılan altınlar konusunda konuşmayı doğru bulmadığını belirten Kahve, Karaağaç köprüsü ile de çalışmaların devam ettiğini sadece belediye’den kaynaklanan geçici bir sorun olduğunu kaydetti.

 70 total views,  2 views today

Next Post

25 Kasım Stadyumu AVM Değil Yeşil Alan Olsun

Edirne Kent Konseyi Yürütme Kurulu adına açıklama yapan  Özer Demir 25 Kasım Stadyumunun TOKİ’ ye devredilmesi ve yerine AVM, rezidans, otopark vb yapılması fikrine karşı olduklarını belirtti. Demir; “01.Temmuz 2013 tarihinde yaptığımız “25 Kasım Stadı AVM Değil Yeşil Alan Olsun” çağrımıza kentine sahip çıkan 50 kurumun imza koyduğunu 19.Temmuz.2013 tarihinde […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp