KALIPÇİNDEN, MURAT ELMACI İLE YOLLARINI BİRLEŞTİRDİ

admin

Hudut Gazetesi Muhabiri ve Editörü Sevcan Kalıpçinden, Murat Elmacı ile  bundan böyle  yaşamlarını birleştirdi. Çiftin nikâhını Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan kıydı.

Uzun yıllardır basın sektöründe emek verip, mücadele eden Hudut Gazetesi Muhabiri ve Editörü Sevcan Kalıpçinden, Murat Elmacı ile bundan böyle yaşamlarını birleştirdi. Edirne Belediyesi Nikâh Salon’unda düzenlenen törene, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Edirne Belediye Başkan Yardımcıları Çiğdem Gegeoğlu, Selçuk Çakır ve Kalıpçinden’in meslektaşları ile çok sayıda davetli katıldı.

sevcan kalıpçinden nikah (2)

 

 

 

 

 

 

 

Nikâh masasına oturan genç çiftin nikâhını Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan kıyarken,  evlenen çifte takılan Başkan Gürkan’ın esprili konuşması dikkat çekti.

Nikah töreninde konuşan Belediye Başkanı Recep Gürkan, evliliğin önemine değinerek, “Evlilik, hem erkeğin hem kadının birlikte yürütmesi gereken bir kurumdur. Bu yüzden ben bu cüzdanı her ikisine de teslim etmek istiyorum” dedi.

sevcan kalıpçinden nikah (1)

 

 

 

 

 

 

 

Başkan Gürkan daha sonra evlenen çift ve basın mensuplarıyla birlikte fotoğraf çektirdi. Bir ara fotoğraf çekimi için toplanan basın mensuplarının yanından ayrılan Gürkan, fotoğraf makinesini eline aldı ve Sevcan-Murat çifti ile basın mensuplarının fotoğrafını çekti. Kalıpçinden  babasını da fotoğraf karesine almayı ihmal etmedi.

Bu arada  Belediye    Başkanı Gürkan’ın nikah töreninde  dakikalarca fotoğraf çekmesi  “Başkan, basın mensuplarından intikamını aldı”  şeklinde yorumlandı.  Edirne Ajans medya gurubu olarak Sevcan- Murat çiftinin bir yastıkta kocamalarını  mutlu bir yaşam  sürmelerini dileriz.

sevcan kalıpçinden nikah (3)

 8 total views,  2 views today

Next Post

Yaz günlerinde Edirne

Okulların tatil olup yaz günleri geldiğinde öğrencilerin Edirne’den ayrılmalarının ardından kentimiz ıssız kalıyor. Bu arada halkın bir bölümünün tatile gitmesinin ardından Edirne  “suyu çekilmiş değirmene” dönüyor. Edirne’ye hareket getiren,  canlılık kazandıran ticari hayatında önemli bir etken oluşturan öğrenci kesimidir. Edirne bir üniversite kentidir. Her eğitim ve öğretim döneminde yurdumuzun dört […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp