Kalkan ailesi’nin acı günü

admin

Edirne’nin değerli esnaflarından Tahmis meydanında Bol Kepçe Lokantasını işleten, ilimizin sevilen ismi Rahim Kalkan (87), vefat etti. Eski Lokantacı Rahim Kalkan’ın vefatı sevenlerini üzdü.

1931 doğumlu Talatpaşa  Mahallesi sakinlerinden Mahmure Kalkan’ın eşi, Sakıp, Hasan, Erdoğan, Tadım Lokantası sahibi Adem Kalkan, ve Gülfidan Kazzaz’ın babaları, Sadiye Akça’nın ağabeyi, Hakan, Dursun Akça, Fatma Kısaç ve Reyhan Yorulmazlar’ın dayıları olan eski lokantacı Rahim Kalkan için Eski camide cenaze töreni düzenlendi.

Cenaze törenine, İYİ Parti Edirne Milletvekili Orhan Çakırlar, Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mustafa İriş, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Başkan Yardımcısı Selçuk Çakır, Hakan İşcan, ETB Başkanı Özay Öztürk, ETSO Başkanı Recep Zıpkınkurt, ETSO Meclis Başkanı Emre Alp, ETSO Ticaret ve Sicil Müdürü İsmail Eser, Edirne İl Kültür Turizm Müdürü Ahmet Hacıoğlu, Edirne Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Bilgin Özbaş, CHP Edirne İl Başkanı Fevzi Pekcanlı, Ak Parti İl Başkanı İlyas Akmeşe, Saadet Partisi İl Başkanı Ali Erhan Demirkıran, AK Parti Eski Milletvekili Şemsettin Emir, Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Ayhan Can, CHP Edirne Merkez İlçe Başkanı Nedim İşcan, Edirne Pazarcılar Odası Başkanı Şeref Hasır, Edirne İnşaat ve sanatkarlar Odası Başkanı Tezcan Liznak, Edirne Demirciler ve Kaynakçılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Birol Özbaş, Edirne Tatlıcı, Büfeci, Kebap ve Lokantacılar Odası Başkanı Emin İnağ, Belediye Meclis Üyeleri Serkan Liznak, Savaş Üner, Mehmet Özçuhacı, Nevzat Gürkaynak, İşadamları; Sezai Irmak, Mehmet Eren, Suat Polat, Abdullah Tekin, Av Koray Uymaz, Selim Kaya, Asım Uyguner, Seyit Bulut, Ömer Günaydın, Tamer Boral, eş dost ve yakınları katıldı.

Öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazından sonra merhumun cenazesi Buçuktepe mezarlığına defnedildi. Edirne Ajans ailesi olarak Merhuma Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı dileriz.

 302 total views,  5 views today

Next Post

Akmeşe; “Edirneliler kimi isterse bu sefer Belediye Başkanı o isim olacak”

Milletvekili adaylığı nedeniyle İl Başkanlığı görevinden istifa eden ve  80 gün sonra tekrar AK Parti Edirne İl Başkanı olarak göreve atanan  İlyas Akmeşe makamında düzenlediği basın toplantısında;  Iğdır’da beyin kanaması geçiren ve tedavi altına alınan CHP Milletvekili Erdin Bircan’a öncelikle acil şifalar diliyorum Ailesine de geçmiş olsun diliyorum. İnşallah bir […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp