Kamu Hastaneleri Birliğinden Önemli Uyarı

admin

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com

Edirne Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Op Dr İlhan Açıkgöz, Aldıkları duyumlara göre, Edirne’de bir takım kişi veya gruplar hane hane dolaşmak suretiyle Edirne Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nden geldiklerini ifade ederek ağız, diş sağlığı ve diş macunu, fırçası ile ilgili sorular sormakta, ve nihayetinde kendi ürünlerini tavsiye ederek satmaya çalıştıklarını belirterek sözlerini şöyle sürdürdü ; “Kurumumuz zaman zaman Sağlık Bakanlığı politikalarını halkımıza ulaştırmak, MHRS randevu sistemini anlatmak, hastalarımızın hastanelerimizden aldığı hizmetlerden memnuniyet veya memnuniyetsizliklerini değerlendirmek amacıyla böylesi çalışmalar yapmakta ancak hiçbir zaman bir ürünü tavsiye etmek veya da satışına aracılık etmek gibi bir faaliyet göstermemektedir.

uyarı-kamu-hastaneleri

Adımızın kullanılarak halkımızın kurumumuz üzerindeki duygularının istismar edilmesini kınamaktayız. Ve bu tür konulara karşı dikkatli olunması hususunda sayın vatandaşlarımıza uyarıyı bir görev bilmekte, her türlü ihbar için Genel Sekreterliğimizin veya kolluk kuvvetlerinin aranmasını beklemekteyiz. Hassasiyetimizin kamuoyuna duyurulmasında fayda görülmüştür.

 126 total views,  2 views today

Next Post

Edirne’den Kosova’ya Yardım Eli

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com Kosova’nın Prizren şehrinde yaşan kanser hastası 14 yaşındaki Cansu için Edirne Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği yardım elini uzattı. Kosova Milletvekili Enis Kervan’ın yardım talebi için Edirne Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Op.Dr. İlhan Açıkgöz ile iletişime geçmesi sonucu kanser […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp