Kamu Kurumları Halkla İlişkiler Semineri Sona Erdi

admin

“Kamu kurumlarında basın ve halkla ilişkiler çalışmaları” eğitimi sertifika töreninin ardından sona erdi

Edirne Basın-Yayın ve Enformasyon İl Müdürlüğü seminer (7)

Çarşamba günü başlayan “Kamu Kurumlarında Basın ve Halkla İlişkiler Çalışmaları” eğitimi, katılımcılara sertifika verilmesinin ardından bugün sona erdi.

Edirne Basın-Yayın ve Enformasyon İl Müdürlüğü seminer (6)

Sertifika töreninde söz alan Edirne Vali Yardımcısı Hasan Hüseyin Can, bu tür etkinliklerin özellikle kurum ve kuruluşların personeline yönelik olarak yapılmasının isabetli bir yaklaşım olduğunu belirtti.

Edirne Basın-Yayın ve Enformasyon İl Müdürlüğü seminer (15)

Halkla ilişkiler konusuna kurumların özel bir önem vermesi gerektiğini vurgulayan Can, halkla ilişkiler yaklaşımlarını, yurt dışından edindiği tecrübeleri örnek göstererek anlattı.

Edirne Basın-Yayın ve Enformasyon İl Müdürlüğü seminer (11)

Sertifika töreninin kapanış konuşmasını yapan Edirne Basın-Yayın ve Enformasyon İl Müdürü Fikret Dişlioğlu, bu ve benzer etkinliklerin Edirne ilçeleri ve çevre illeri de kapsayacak şekilde devam edeceğini, iletişimsiz bir ortamın mümkün olmadığı günümüzde kamu kurum ve kuruluşlarının hedef kitleleriyle sürekli olarak iletişim içinde olması gerektiği belirtti.

Edirne Basın-Yayın ve Enformasyon İl Müdürlüğü seminer (9)

Programın icra edilmesi ve başarılı bir şekilde tamamlanmasına kurumsal olarak emeği geçen Edirne Ticaret ve Sanayi Odasına (ETSO), Trakya Üniversitesi Edirne Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokuluna, Basın-Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğüne ve Edirne’de faaliyet gösteren tüm kamu kurum ve kuruluşlarına teşekkür eden Dişlioğlu, programın her aşamasında desteklerini esirgemeyen ETSO Başkanı Recep Zıpkınkurt’a ve Öğretim Görevlisi Nevin Ağır’a ayrıca şükranlarını sundu.

Edirne Basın-Yayın ve Enformasyon İl Müdürlüğü seminer (8)

Eğitim programı, Vali Yardımcısı Hasan Hüseyin Can, Basın-Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü I. Hukuk Müşaviri Mustafa Özben, ETSO Başkanı Recep Zıpkınkurt, Öğretim Görevlisi Nevin Ağır, Gümrük ve Turizm İşletmeleri Müdürü Ertuğrul Irkıçatal, Edirne Basın-Yayın ve Enformasyon İl Müdürü Fikret Dişlioğlu, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Bilgin Özbaş, Kapıkule Sınır Kapısı Emniyet Şube Müdürü Semih Erdur, Haber Şube Müdürü Mehmet Düztaş, Şube Müdürü Uğur Ülgen, Basın ve Enformasyon Uzmanı Özhan Tutar, Basın ve Enformasyon Uzmanı Simla Özçelikel ve Basın ve Enformasyon Uzman Yardımcısı Deniz Erdoğan’ın katılımcılara sertifikalarını vermesinin ardından sona erdi”.

Edirne Basın-Yayın ve Enformasyon İl Müdürlüğü fikret dişlioğlu Edirne Basın-Yayın ve Enformasyon İl Müdürlüğü seminer Edirne Basın-Yayın ve Enformasyon İl Müdürlüğü seminer (2) Edirne Basın-Yayın ve Enformasyon İl Müdürlüğü seminer (4)

Edirne Basın-Yayın ve Enformasyon İl Müdürlüğü seminer (19) Edirne Basın-Yayın ve Enformasyon İl Müdürlüğü seminer (20) Edirne Basın-Yayın ve Enformasyon İl Müdürlüğü seminer (21) erkan galiba etb Edirne Basın-Yayın ve Enformasyon İl Müdürlüğü seminer (22) Edirne Basın-Yayın ve Enformasyon İl Müdürlüğü seminer (23) Edirne Basın-Yayın ve Enformasyon İl Müdürlüğü seminer (24) Edirne Basın-Yayın ve Enformasyon İl Müdürlüğü seminer (25) Edirne Basın-Yayın ve Enformasyon İl Müdürlüğü seminer (26) Edirne Basın-Yayın ve Enformasyon İl Müdürlüğü seminer (27) Edirne Basın-Yayın ve Enformasyon İl Müdürlüğü seminer (28) Edirne Basın-Yayın ve Enformasyon İl Müdürlüğü seminer (30) Edirne Basın-Yayın ve Enformasyon İl Müdürlüğü seminer önder yücel fikret dişlioğlu

 

 

 

 

 

 

 73 total views,  2 views today

Next Post

Bakan Dr. Müezzinoğlu, görevdeki bir yılını değerlendirdi

Sağlık Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu “2013 Değerlendirme ve Sağlıkta Gelecek Vizyonu” toplantısında basın mensuplarıyla bir araya geldi. Bakanlık görevini aldığı 24 Ocak 2013’ten bugüne kadar yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren Bakan Müezzinoğlu, daha sonra sağlıkta gelecek vizyonu konusuna değindi. Bir yıl önce, eski Sağlık Bakanı Prof. Dr. Recep Akdağ’dan görevi […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp