Kamu Sen’den Emir’e destek

admin

Edirne Kamu-Sen’e bağlı sağlık çalışanları AK Parti Edirne 1. Sıra Milletvekili adayı Şemsettin Emir’e tam destek sözü verdi.

Geçtiğimiz gün Hemşireler Haftası nedeniyle Hilly Otelde düzenlenen geceye Edirne Kamu-Sen’in davetlisi olarak katılan Emir, sağlık çalışanlarından büyük alkış aldı.

Kamu Sen’den Emir’e destek (4)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Geceye onur konuğu olarak katılan Şemsettin Emir, Sağlık çalışanlarının kendisine göstermiş olduğu ilgiye teşekkür etti. Katıldığı gecede bir konuşma yapan Emir, gece gündüz demeden, insanları sağlığına kavuşturmak için çalışan sağlık çalışanlarının en vefalı iş dallarından biri olduğunu dile getirdi.

Sağlık alanında yapılan yenilikler ve sağlık çalışanlarına yapılan yatırımların bundan sonrada artarak devam edeceğine de vurgu yapan Şemsettin Emir, kendisini onur konuğu olarak davet eden Kamu-Sen’e teşekkür etti.

Kamu Sen’den Emir’e destek (1)

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu yola Edirne’ye hizmet etmek için çıktığını belirten Emir, en büyük gayesinin Edirne’ye görülmemiş hizmetler yapmak olduğunu söyledi.

En büyük arzusunun kapısını çalan insanların o kapıdan boş dönmediklerini görmek olduğunu belirten Emir, milletvekilliği gibi onurlu bir görevi layıkıyla yapacağını belirtti.

40 yıldır siyasetin içinde olan biri olarak bu milletin sorunlarını ve çözüm yollarını iyi bildiğini hatırlatan Emir, 7 Hazirandan sonra var gücüyle var olan sorunların çözümü için Ankara’da mücadele edeceğini dile getirdi.

İktidar nimetlerinden Edirne’nin faydalanması için her türlü çalışmanın içerisinde yer alacağına dikkat çeken Emir, 40 yıl sonra da anılmak için Edirne’nin kaderinin değiştirecek projelere imza atmayı hedeflediğini söyledi.

Kamu Sen’den Emir’e destek (5)

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir çok konunun çözüme kavuşması için 7 Haziran’ı beklemeden müdahale ettiğini ve çözüme kavuşturduğunu belirten Emir, Edirne halkının desteğiyle de 7 Haziran’dan sonra çözüm üretmeye devam edeceğini vurguladı.

 

 

 

 126 total views,  2 views today

Next Post

İki maaş ikramiye ve mazot fiyatlarında indirim

İl Başkanı Oktay Bozkurt, İlçe Başkanı Şenol Geçmiş, İl ve İlçe Yönetimi  Milletvekili Adaylarının bir an bile yanından ayrılmadan, seçmenin tamamına ulaşmak için, hep beraber, gece gündüz demeden, Genel seçime  büyük bir tempo ile hazırlanıyor…   CHP Edirne milletvekili adayları  vatandaşların en çok ilgisini  dini bayramlarda iki maaş ikramiye ve mazot […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp